" Panda A Pandino ": автомобіль на кожен день

   

14.07.2018

Як заклик власника Панди став міжнародною подією

 

В невеликому містечку Пандино, що на півночі Італії, відбувся другий зліт любителів Panda з усієї Європи. 365 власників цього унікального автомобіля різних національностей та віку з Німеччини, Бельгії, Іспанії, Італії та інших країн зустрілися на самому великому зборі однодумців у світі.

 

Ідея подібного заходу була породжена закликом. Власник Панда розмістив в Facebook повідомлення про намір відвідати з друзями на своєму автомобілі, який він називає Пандино, однойменне італійське місто. Ця інформація швидко розповсюдилася по мережі, і вже минулого року у Пандіно прибуло понад 200 Panda з усіх куточків Італії.

 

А в цьому році зустріч під стінами замку Пандино стала по-справжньму міжнародною. У рамках заходу пройшов 27-кілометровий автопробіг по мальовничих околицях міста, також організатори провели численні веселі конкурси.  Зібрані в ході заходу кошти будуть передані муніципалітету міста Пандино для облаштування місць відпочинку для сімей з інвалідами.

Fiat 500 Repetto - чиста елегантність Fiat 500 Repetto - чиста елегантність

12.12.2018 Розкішний французький бренд Repetto та італійський концерн Fiat випустили нову обмежену серію «п'ятисотого» - елегантний Fiat 500 Repetto

Abarth 124 Spider: головна роль Abarth 124 Spider: головна роль

27.11.2018 Чудовий білий кабріолет Abarth 124 Spider став героєм кліпу Стінга та Шегги

«Чорна п'ятниця» по-італійськи! «Чорна п'ятниця» по-італійськи!

23.11.2018 Відсьогодні та до кінця місяця для всіх клієнтів компанії «Італавто» діють додаткові знижки на автомобілі!

Акція: зимова гума у подарунок! Акція: зимова гума у подарунок!

19.11.2018 Компанія «Італавто» повідомляє про старт традиційної акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми!

Fiat Cinquecento: стиль осені Fiat Cinquecento: стиль осені

31.10.2018 Він завжди йде в ногу з часом і ніколи не виходить з моди. І в цьому його унікальність