" Panda A Pandino ": автомобіль на кожен день

   

14.07.2018

Як заклик власника Панди став міжнародною подією

 

В невеликому містечку Пандино, що на півночі Італії, відбувся другий зліт любителів Panda з усієї Європи. 365 власників цього унікального автомобіля різних національностей та віку з Німеччини, Бельгії, Іспанії, Італії та інших країн зустрілися на самому великому зборі однодумців у світі.

 

Ідея подібного заходу була породжена закликом. Власник Панда розмістив в Facebook повідомлення про намір відвідати з друзями на своєму автомобілі, який він називає Пандино, однойменне італійське місто. Ця інформація швидко розповсюдилася по мережі, і вже минулого року у Пандіно прибуло понад 200 Panda з усіх куточків Італії.

 

А в цьому році зустріч під стінами замку Пандино стала по-справжньму міжнародною. У рамках заходу пройшов 27-кілометровий автопробіг по мальовничих околицях міста, також організатори провели численні веселі конкурси.  Зібрані в ході заходу кошти будуть передані муніципалітету міста Пандино для облаштування місць відпочинку для сімей з інвалідами.

Унікальна естетика Alfa Romeo Унікальна естетика Alfa Romeo

05.10.2018 Бренд Alfa Romeo презентував спеціальну серію B-Tech для Giulia, Giulietta та Stelvio

Завод Sevel: шестимільйонний рекорд Завод Sevel: шестимільйонний рекорд

28.09.2018 Автомобіль з порядковим номером 6 000 000 покинув у вересні виробничі лінії підприємства Sevel (Società Europea Veicoli Leggeri)

Abarth: новий модельний ряд Abarth: новий модельний ряд

18.09.2018 Автомобілі з зображенням скорпіона на значку завжди привертають увагу на дорогах. Тому що Abarth - це завжди стиль, унікальність, потужність

«Золота стрічка» для чарівної Альфи «Золота стрічка» для чарівної Альфи

06.09.2018 Alfa Romeo 8C 2900B отримала головну нагороду на щорічному Pebble Beach Concours d'Elegance, вигравши у понад 200 автомобілів

Новий 500Х: Смак завтрашнього дня вже сьогодні Новий 500Х: Смак завтрашнього дня вже сьогодні

31.08.2018 Що відчули б італійці, які живуть у 60-х минулого століття, опинившись за кермом сучасного кроссовера 500Х? Дивіться!