Panda з автографами

   

18.01.2013

Унікальний екземпляр Fiat Panda блакитного кольору, прикрашений автографами гравців популярного італійського футбольного клубу «Наполі», був проданий на аукціоні

 

Аукціон носив благодійний характер, і всі виручені кошти будуть направлені фонду "Massimo Leone Onlus", який піклується про людей без певного місця проживання. Одним з найцікавіших лотів був блакитний Fiat Nuovo Panda, прикрашений логотипом футбольного клубу «Наполі» і на якому ще в травні футболісти поставили свої автографи. У результаті автомобіль був проданий за 20 000 євро, а чек на цю суму буде вручено президенту фонду "Massimo Leone Onlus" 2 лютого на стадіоні «Сан-Паоло» перед матчем «Наполі» - «Катанія».

 

Спільна акція автоконцерну Fiat і неаполітанського клубу «Наполі» по розписному «тюнингу» Fiat Nuovo Panda була не випадкова. Адже нове покоління міського автомобіля Fiat Panda виробляється на заводі Fiat в передмісті Неаполя Памільяно-Дарко, у модернізацію якого італійський автовиробник вклав більше 800 мільйонів євро.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.