Panda з автографами

   

18.01.2013

Унікальний екземпляр Fiat Panda блакитного кольору, прикрашений автографами гравців популярного італійського футбольного клубу «Наполі», був проданий на аукціоні

 

Аукціон носив благодійний характер, і всі виручені кошти будуть направлені фонду "Massimo Leone Onlus", який піклується про людей без певного місця проживання. Одним з найцікавіших лотів був блакитний Fiat Nuovo Panda, прикрашений логотипом футбольного клубу «Наполі» і на якому ще в травні футболісти поставили свої автографи. У результаті автомобіль був проданий за 20 000 євро, а чек на цю суму буде вручено президенту фонду "Massimo Leone Onlus" 2 лютого на стадіоні «Сан-Паоло» перед матчем «Наполі» - «Катанія».

 

Спільна акція автоконцерну Fiat і неаполітанського клубу «Наполі» по розписному «тюнингу» Fiat Nuovo Panda була не випадкова. Адже нове покоління міського автомобіля Fiat Panda виробляється на заводі Fiat в передмісті Неаполя Памільяно-Дарко, у модернізацію якого італійський автовиробник вклав більше 800 мільйонів євро.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino