«Папамобіль» Fiat Tipo: скромна чарівність

«Папамобіль» Fiat Tipo: скромна чарівність

   

25.10.2018

Під час своїх візитів Папа римський Франциск часто використовує як засіб пересування автомобілі Fiat

 

Причому найчастіше це самі звичайні автомобілі без додаткових вимог. Наприклад, під час свого вересневого візиту до прибалтійських країн Папа пересувався на Fiat Tipo чорного кольору. Ця модель якнайкраще відображає справжні цінності - простоту та скромність.

Доля «папамобілів» складається по-різному: деякі з них передаються як благодійництво різним релігійним або громадським організаціям, частина - надходять у відкритий продаж. Причому продаються вони за значно вищою ціною.

Наприклад, Fiat 500L, на якому понтифік їздив в 2016 році під час візиту до Філадельфії, був проданий за 82 000 доларів США, що майже в п'ять разів дорожче його прайсової вартості.

Alfa Romeo та Abarth - кращі на Близькому Сході Alfa Romeo та Abarth - кращі на Близькому Сході

21.05.2019 Відразу два автомобіля - Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio та Abarth 595 Competizione - стали переможцями конкурсу «Катарський автомобіль року 2019»

Giulia - автомобіль-мрія Giulia - автомобіль-мрія

07.05.2019 Alfa Romeo Giulia знову стала переможцем престижного конкурсу Driver Power Awards

Ювілейний гран-прі Ювілейний гран-прі

24.04.2019 Команда Alfa Romeo, переможець першого Гран-прі та першого чемпіонату в історії Формули-1, взяла участь в ювілейному Гран-прі - тисячному в історії королівських гонок

Alfa Romeo Tonale: історія починається! Alfa Romeo Tonale: історія починається!

12.04.2019 Компанія Alfa Romeo презентувала перший гібридний автомобіль марки - компактний спортивний міський кросовер!

Тест-драйв для вас Тест-драйв для вас

10.04.2019 Бажаєте перевірити керованість та динаміку, відчути на собі комфорт вподобаного італійського автомобіля? Тоді ласкаво просимо на тест-драйв від компанії «Італавто»