Перемога Alfa Romeo Tonale

Перемога Alfa Romeo Tonale

   

12.09.2019

У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

 

Alfa Romeo Tonale представлений на ринку поки тільки у вигляді концепту, але дизайн цього компактного кросовера вже збирає нагороди. Читачі авторитетного британського видання Auto Express визнали красу та стиль концепту Alfa Romeo Tonale

 

"Результат Alfa Romeo не став несподіванкою, - сказав головний редактор Auto Express Стів Фаулер, - адже бренд має більш ніж 100-річний досвід створення найкрасивіших автомобілів в світі. Tonale, безумовно, є одним з хітів Alfa, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, як ця концепція розвивається у серійну модель».

 

Скотт Крюггер, керівник відділу дизайну Alfa Romeo, зазначив: "Tonale - неймовірно важливий концепт-кар для Alfa Romeo, оскільки він знаменує собою перший гібридний автомобіль в лінійці, і він повинен бути функціональним та красивим. І для нас величезна честь отримати нагороду за підсумками голосування читачів Auto Express».

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.