Під знаком Альфи

   

12.08.2014

На найбільшому європейському з'їзді шанувальників марки Alfa Romeo - фестивалі Spettacolo Sportivo - буде представлена 155 V6 TI, яка ​​стала легендою!

 

Тисячі любителів Альфа Ромео зберуться 23-24 серпня в невеликому голландському місті Зандвоорт, що на узбережжі Північного моря. Цей фестиваль, організований голландським клубом шанувальників Alfa Romeo Scarb, - справжнє занурення у світ бренду Alfa Romeo, істинного втілення стилю, технологій і спортивного духу.

 

Зіркою фестивалю цього року, поза всяких сумнівів, буде історичний автомобіль Alfa Romeo V6 TI DTM, експонат музею компанії. Цей автомобіль прославився в 1993 році, коли відомий гонщик Нікола Ларіні виграв на спорткарі 11 гонок з 22 на найпрестижнішому чемпіонаті серед легкових автомобілів Deutsche Tourenwagen Meisterschaft. Саме ці перемоги, а також 2 перемоги другого пілота команди Алессандро Нанніні повергли в справжній шок німецьких конкурентів і змусили їх визнати повну перевагу італійського бренду.

 

Alfa Romeo 155 V6 TI DTМ значно відрізняється від серійних автомобілів даної моделі. Під капотом легенди знаходиться спеціально розроблений силовий агрегат V6 об'ємом 2,5 літра, який досягає потужності 420 к.с. при 12 000 об/хв, що дорівнює характеристикам моторів Формули-1. Також автомобіль має видатні аеродинамічні характеристики, а також вперше застосовану в чемпіонаті Deutsche Tourenwagen Meisterschaft повнопривідну трансмісію.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію