«П'ятисоті» у Франкфурті

   

02.10.2015

Близько 2000 змін були внесені в малюка Cinquecento, щоб він став ще більш витонченим, стильним і технологічним. А на Міжнародному франкфуртському автосалоні була представлена ​​вся велика лінійка сімейства «п'ятисотих»

 

Засновник лінійки Cinquecento - Fiat 500 - нещодавно переніс кардинальне оновлення. Удосконалення торкнулися як двигунів, що стали ще більш економічними та екологічно чистими, так і дизайну автомобіля та його комплектації. Всього фахівцями італійського концерну були внесені 1900 змін, що дозволили автомобілю стати і більш витонченим, і більш технологічним. Що залишилося незмінним – так це неповторний стиль і привабливість маленького автомобільного шедевра.

 

Також увазі відвідувачів були представлені італійський кросовер Fiat 500X у міській та позашляхової версіях, і різні модифікації Fiat 500L - сучасного міського автомобіля для всієї родини, лідера продажів у своєму сегменті.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.