«П'ятисоті» у Франкфурті

   

02.10.2015

Близько 2000 змін були внесені в малюка Cinquecento, щоб він став ще більш витонченим, стильним і технологічним. А на Міжнародному франкфуртському автосалоні була представлена ​​вся велика лінійка сімейства «п'ятисотих»

 

Засновник лінійки Cinquecento - Fiat 500 - нещодавно переніс кардинальне оновлення. Удосконалення торкнулися як двигунів, що стали ще більш економічними та екологічно чистими, так і дизайну автомобіля та його комплектації. Всього фахівцями італійського концерну були внесені 1900 змін, що дозволили автомобілю стати і більш витонченим, і більш технологічним. Що залишилося незмінним – так це неповторний стиль і привабливість маленького автомобільного шедевра.

 

Також увазі відвідувачів були представлені італійський кросовер Fiat 500X у міській та позашляхової версіях, і різні модифікації Fiat 500L - сучасного міського автомобіля для всієї родини, лідера продажів у своєму сегменті.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino