Портал паранормальних явищ.

Портал паранормальних явищ.

   

15.03.2013

Велика кількість наших співвітчизників проявляють непідробний інтерес до НЛО, випадкам полтергейсту і екстрасенсорики. Усім їм рекомендуємо звернути пильну увагу на один з українських автомобільних інтернет-порталів, на якому останнім часом відбуваються дивні явища.

 

Не так давно автомобільна громадськість була поінформована компанією «Італавто» про конфліктну ситуацію, що виникла з причини публікації редакцією інтернет-порталу infocar.ua коментарів образливого характеру, направлених на адресу концерну Fait SpA і його офіційних представників в Україні.

 

Нам приємно, що переважною більшістю автолюбителів, які ознайомилися з інформацією, була висловлена підтримка нашої позиції. У той же час на адресу компанії «Італавто» прозвучали одиничні звинувачення в нібито проведенні з редакцією порталу infocar.ua спільної піар-акції.

 

З метою ще раз спростувати дані необгрунтовані звинувачення компанія «Італавто» повідомляє, що 07.03.2013 р. ТОВ «Автоторіно», офіційним представником Fiat Group Automobiles SpA в Україні, було направлено лист ТОВ «Авто Медіа Холдинг» з проханням принести офіційні вибачення.

 

У своїй відповіді головний редактор порталу infocar.ua Павло Кащук поспішив відректися від своїх образ, причому описана у відповіді ситуація робить йому честь як починаючому письменнику-фантасту. Нібито хтось невідомий, використовую «транслітерацію» його імені і прізвища, в обхід модератора і редакції сайту, порушуючи всі правила спілкування на форумі, з незрозумілою метою його «дискредитації», розмістив вищевказані образливі коментарі. Причому у невідомого була найвидатніша фотографія Павла! Але він не спромігся пояснити джерело появи на форумі позначок, розміщених від імені редакції порталу. Невже знову підступи «невідомого»? Або інша аномалія?

 

«... Я не бачу підстав для принесення нашою редакцією вибачень за коментарі ...». А шкода ...

 

Компанія «Італавто» заявляє, що в разі відмови редакції infocar.ua від офіційних вибачень подальший розвиток подій можливий тільки в юридичній площині.

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»

Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа! Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа!

19.08.2019 З сьогоднішнього дня вартість автомобіля Fiat Tipo знижена на 20 000 гривень.

Світова прем'єра електричного Fiat Ducato Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

14.08.2019 Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє! Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє!

09.08.2019 Нова версія італійського автомобільного шедевра була випущена на честь дня народження Cinquecento та 120-й річниці від дня заснування концерну Fiat

Великі машини великих часів! Великі машини великих часів!

05.08.2019 Alfa Romeo Tipo 159 "Alfetta" 1938 року випуску - один з найуспішніших гоночних автомобілів в історії Формули-1 - очолив парад відкриття британського етапу королівських гонок