Портал паранормальних явищ.

Портал паранормальних явищ.

   

15.03.2013

Велика кількість наших співвітчизників проявляють непідробний інтерес до НЛО, випадкам полтергейсту і екстрасенсорики. Усім їм рекомендуємо звернути пильну увагу на один з українських автомобільних інтернет-порталів, на якому останнім часом відбуваються дивні явища.

 

Не так давно автомобільна громадськість була поінформована компанією «Італавто» про конфліктну ситуацію, що виникла з причини публікації редакцією інтернет-порталу infocar.ua коментарів образливого характеру, направлених на адресу концерну Fait SpA і його офіційних представників в Україні.

 

Нам приємно, що переважною більшістю автолюбителів, які ознайомилися з інформацією, була висловлена підтримка нашої позиції. У той же час на адресу компанії «Італавто» прозвучали одиничні звинувачення в нібито проведенні з редакцією порталу infocar.ua спільної піар-акції.

 

З метою ще раз спростувати дані необгрунтовані звинувачення компанія «Італавто» повідомляє, що 07.03.2013 р. ТОВ «Автоторіно», офіційним представником Fiat Group Automobiles SpA в Україні, було направлено лист ТОВ «Авто Медіа Холдинг» з проханням принести офіційні вибачення.

 

У своїй відповіді головний редактор порталу infocar.ua Павло Кащук поспішив відректися від своїх образ, причому описана у відповіді ситуація робить йому честь як починаючому письменнику-фантасту. Нібито хтось невідомий, використовую «транслітерацію» його імені і прізвища, в обхід модератора і редакції сайту, порушуючи всі правила спілкування на форумі, з незрозумілою метою його «дискредитації», розмістив вищевказані образливі коментарі. Причому у невідомого була найвидатніша фотографія Павла! Але він не спромігся пояснити джерело появи на форумі позначок, розміщених від імені редакції порталу. Невже знову підступи «невідомого»? Або інша аномалія?

 

«... Я не бачу підстав для принесення нашою редакцією вибачень за коментарі ...». А шкода ...

 

Компанія «Італавто» заявляє, що в разі відмови редакції infocar.ua від офіційних вибачень подальший розвиток подій можливий тільки в юридичній площині.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino