Портал паранормальних явищ.

Портал паранормальних явищ.

   

15.03.2013

Велика кількість наших співвітчизників проявляють непідробний інтерес до НЛО, випадкам полтергейсту і екстрасенсорики. Усім їм рекомендуємо звернути пильну увагу на один з українських автомобільних інтернет-порталів, на якому останнім часом відбуваються дивні явища.

 

Не так давно автомобільна громадськість була поінформована компанією «Італавто» про конфліктну ситуацію, що виникла з причини публікації редакцією інтернет-порталу infocar.ua коментарів образливого характеру, направлених на адресу концерну Fait SpA і його офіційних представників в Україні.

 

Нам приємно, що переважною більшістю автолюбителів, які ознайомилися з інформацією, була висловлена підтримка нашої позиції. У той же час на адресу компанії «Італавто» прозвучали одиничні звинувачення в нібито проведенні з редакцією порталу infocar.ua спільної піар-акції.

 

З метою ще раз спростувати дані необгрунтовані звинувачення компанія «Італавто» повідомляє, що 07.03.2013 р. ТОВ «Автоторіно», офіційним представником Fiat Group Automobiles SpA в Україні, було направлено лист ТОВ «Авто Медіа Холдинг» з проханням принести офіційні вибачення.

 

У своїй відповіді головний редактор порталу infocar.ua Павло Кащук поспішив відректися від своїх образ, причому описана у відповіді ситуація робить йому честь як починаючому письменнику-фантасту. Нібито хтось невідомий, використовую «транслітерацію» його імені і прізвища, в обхід модератора і редакції сайту, порушуючи всі правила спілкування на форумі, з незрозумілою метою його «дискредитації», розмістив вищевказані образливі коментарі. Причому у невідомого була найвидатніша фотографія Павла! Але він не спромігся пояснити джерело появи на форумі позначок, розміщених від імені редакції порталу. Невже знову підступи «невідомого»? Або інша аномалія?

 

«... Я не бачу підстав для принесення нашою редакцією вибачень за коментарі ...». А шкода ...

 

Компанія «Італавто» заявляє, що в разі відмови редакції infocar.ua від офіційних вибачень подальший розвиток подій можливий тільки в юридичній площині.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.