Портал паранормальних явищ.

Портал паранормальних явищ.

   

15.03.2013

Велика кількість наших співвітчизників проявляють непідробний інтерес до НЛО, випадкам полтергейсту і екстрасенсорики. Усім їм рекомендуємо звернути пильну увагу на один з українських автомобільних інтернет-порталів, на якому останнім часом відбуваються дивні явища.

 

Не так давно автомобільна громадськість була поінформована компанією «Італавто» про конфліктну ситуацію, що виникла з причини публікації редакцією інтернет-порталу infocar.ua коментарів образливого характеру, направлених на адресу концерну Fait SpA і його офіційних представників в Україні.

 

Нам приємно, що переважною більшістю автолюбителів, які ознайомилися з інформацією, була висловлена підтримка нашої позиції. У той же час на адресу компанії «Італавто» прозвучали одиничні звинувачення в нібито проведенні з редакцією порталу infocar.ua спільної піар-акції.

 

З метою ще раз спростувати дані необгрунтовані звинувачення компанія «Італавто» повідомляє, що 07.03.2013 р. ТОВ «Автоторіно», офіційним представником Fiat Group Automobiles SpA в Україні, було направлено лист ТОВ «Авто Медіа Холдинг» з проханням принести офіційні вибачення.

 

У своїй відповіді головний редактор порталу infocar.ua Павло Кащук поспішив відректися від своїх образ, причому описана у відповіді ситуація робить йому честь як починаючому письменнику-фантасту. Нібито хтось невідомий, використовую «транслітерацію» його імені і прізвища, в обхід модератора і редакції сайту, порушуючи всі правила спілкування на форумі, з незрозумілою метою його «дискредитації», розмістив вищевказані образливі коментарі. Причому у невідомого була найвидатніша фотографія Павла! Але він не спромігся пояснити джерело появи на форумі позначок, розміщених від імені редакції порталу. Невже знову підступи «невідомого»? Або інша аномалія?

 

«... Я не бачу підстав для принесення нашою редакцією вибачень за коментарі ...». А шкода ...

 

Компанія «Італавто» заявляє, що в разі відмови редакції infocar.ua від офіційних вибачень подальший розвиток подій можливий тільки в юридичній площині.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію