Повернення Alfa Romeo в світ спорту

   

05.11.2013

Перші п'ять щасливчиків отримали ключі від новоi лімітованої серії Alfa Romeo 4C

 

Останній день жовтня ознаменувався урочистим заходом, що пройшов на треку Alfa Romeo Balocco. Саме в цей день відбулася церемонія вручення ключів від перших п'яти 4C Launch Edition - обмеженої серії з 500 пронумерованих автомобілів, що знаменує собою повернення Alfa Romeo в світ спортивних купе.

 

Швейцарець П'єрлуїджі Де Сільвестро, француз Філіп Валч, Карлос Дініц з Німеччини, Альдо Марьяні з Голландії та італієць Стефано Занотти - всі вони замовили свої автомобілі під час Женевського міжнародного автосалону, коли офіційно стартував прийом замовлень на суперкар від Alfa Romeo.

 

Приймали гостей керівник підрозділу EMEA Alfa Romeo Карл Луї Віньон і головний конструктор Alfa Romeo 4C Олександр Макколіні, що розповіли про секрети створення і виробництва автомобіля. А практичний урок водіння щасливим власникам новинки преподав відомий пілот Нікола Ларіні, який двадцять років тому виграв чемпіонат DTM на Alfa Romeo 155 V6 Ti.

 

І в кінці заходу перші власники лімітованої серії Alfa Romeo 4C змогли познайомитися з експонатом Історичного музею Alfa Romeo - копією моделі 33 Stradale. Цей культовий автомобіль, який багато фахівців називають найкрасивішим купе всіх часів, надихав дизайнерів при створенні нового суперкара.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino