Повний контроль

Повний контроль

   

20.01.2014

Fiat підписав угоду про покупку останього траншу акцій Chrysler і тепер будує плани з розвитку всіх своїх 9 брендів!

 

3,7 млрд доларів заплатив Фіат за 41,46% акцій американського автомобільного гіганта. Це означає, що тепер італійці отримали повний контроль над компанією Chrysler. На думку глави Fiat Серджіо Маркіонне, об'єднання досвіду і напрацювань двох найбільших автовиробників зробить групу Fia-Chrysler більш конкурентоспроможною та економічно ефективною.

 

Тим більше що для компанії Chrysler 2013 рік став найкращим за останні 5 років - компанія збільшила продажі своїх автомобілів на 9%. Для концерну, який кілька років тому стояв на краю прірви та був оголошений банкрутом, це зростання дуже значиме та важливе. Після того, як Fiat ризикнув вкласти у вмираючу компанію гроші і впровадив у автомобілі Chrysler, Dodge і Jeep свої технічні інновації, продажі стали зростати.

 

Тепер італійський концерн Fiat об'єднує 9 брендів: Abarth, Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Lancia, Maserati, Chrysler, Dodge і Jeep, кожен з яких має свою нішу і своїх шанувальників.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.