Повний контроль

Повний контроль

   

20.01.2014

Fiat підписав угоду про покупку останього траншу акцій Chrysler і тепер будує плани з розвитку всіх своїх 9 брендів!

 

3,7 млрд доларів заплатив Фіат за 41,46% акцій американського автомобільного гіганта. Це означає, що тепер італійці отримали повний контроль над компанією Chrysler. На думку глави Fiat Серджіо Маркіонне, об'єднання досвіду і напрацювань двох найбільших автовиробників зробить групу Fia-Chrysler більш конкурентоспроможною та економічно ефективною.

 

Тим більше що для компанії Chrysler 2013 рік став найкращим за останні 5 років - компанія збільшила продажі своїх автомобілів на 9%. Для концерну, який кілька років тому стояв на краю прірви та був оголошений банкрутом, це зростання дуже значиме та важливе. Після того, як Fiat ризикнув вкласти у вмираючу компанію гроші і впровадив у автомобілі Chrysler, Dodge і Jeep свої технічні інновації, продажі стали зростати.

 

Тепер італійський концерн Fiat об'єднує 9 брендів: Abarth, Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Lancia, Maserati, Chrysler, Dodge і Jeep, кожен з яких має свою нішу і своїх шанувальників.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію