Професіоналам від професіоналів

   

04.01.2016

Fiat Doblo Cargo визнано кращим у категорії «Легкий комерційний фургон року 2015» від авторитетного спеціалізованого британського видання "What Van?"

 

З 2003 року співробітники редакції журналу, за результатами проведених тестів і випробувань, нагороджують кращі автомобілі в різних категоріях.

 

В 2015 році таких категорій було 15, а нагороди в категорії "Light Van of the Year" удостоївся Fiat New Doblo Cargo. На церемонії нагородження, що пройшла в Лондоні наприкінці минулого року, нагорода "What Van?" в черговий раз підтвердила провідні позиції Fiat Professional. Члени журі гідно оцінили такі якості четвертого покоління італійського бестселера, як висока продуктивність, відмінна керованість і комфорт.

 

Це вже четверта подібна нагорода, отримана Fiat Doblo - міжнародним бестселером, проданим в кількості більше 1,4 мільйона автомобілів на ринках 80 країн.

 

"What Van?" - найбільше у Великобританії видання, присвячене комерційним автомобілям, яке знайомить читачів з новинками ринку, відгуками власників та думками професіоналів.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію