Професіоналам від професіоналів

   

04.01.2016

Fiat Doblo Cargo визнано кращим у категорії «Легкий комерційний фургон року 2015» від авторитетного спеціалізованого британського видання "What Van?"

 

З 2003 року співробітники редакції журналу, за результатами проведених тестів і випробувань, нагороджують кращі автомобілі в різних категоріях.

 

В 2015 році таких категорій було 15, а нагороди в категорії "Light Van of the Year" удостоївся Fiat New Doblo Cargo. На церемонії нагородження, що пройшла в Лондоні наприкінці минулого року, нагорода "What Van?" в черговий раз підтвердила провідні позиції Fiat Professional. Члени журі гідно оцінили такі якості четвертого покоління італійського бестселера, як висока продуктивність, відмінна керованість і комфорт.

 

Це вже четверта подібна нагорода, отримана Fiat Doblo - міжнародним бестселером, проданим в кількості більше 1,4 мільйона автомобілів на ринках 80 країн.

 

"What Van?" - найбільше у Великобританії видання, присвячене комерційним автомобілям, яке знайомить читачів з новинками ринку, відгуками власників та думками професіоналів.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino