П'ять мільйонів моторів 1.3 MultiJet!

П'ять мільйонів моторів 1.3 MultiJet!

   

12.04.2013

Цей значний результат свідчить про успіх двигуна 1.3 MultiJet, серед незаперечних достоїнств якого висока продуктивність, економічність і звання «Двигун року»

 

Двигун MultiJet є одним з найсучасніших турбодизелів у світі, хоча історія виробництва цього силового агрегату бере початок ще у 2003 році. Саме тоді FIAT застосував в конструкції двигуна технологію багатофазного уприскування Сommon rail під високим тиском, що забезпечила мотору високоефективну роботу при низькій витраті палива. Інноваційність двигуна оцінило професійне журі конкурсу International Engine of the Year, присвоївши фіатовському мотору почесне звання «Двигун року».

 

Сьогодні цей невеликий дизельний двигун доступний в трьох версіях, різних по потужності: 75-сильний мотор з турбокомпресором з фіксованою геометрією, а також силові агрегати потужністю 85 та 95 к.с. з турбокомпресором із змінною геометрією. Зараз в моторі вже застосовується паливна система MultiJet другого покоління, яка незмінно забезпечує високу продуктивність та низьке енергоспоживання.

 

Двигун 1,3 MultiJet встановлюється на багатьох автомобілях концерну FIAT - це Lancia Ypsilon, Alfa Romeo MiTo, а також Fiat Qubo, Panda, Doblo, Strada, Fiorino, Fiat 500 і 500L, а також на різних моделях інших виробників.

 

Мотор виробляється на заводі Fiat Powertrain Technologies, який розташований у польському місті Бельсько-Бяла. Підприємство, як і всі виробництва Fiat Group, відповідає найвищим стандартам системи World Class Manufacturing (скор. WCM, англ. «Виробництво світового класу») - сучасної технології так званого «бережливого виробництва». Удостоєний в 2012 році золотої медалі WCM, польський завод є одним з найбільш передових підприємств в автомобільному секторі.

 

На цьому ж підприємстві проводиться двигун 0,9 TwinAir - революційний двоциліндровий бензиновий силовий агрегат, володар звання «Міжнародний двигун року - 2011».

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.