П'ять мільйонів моторів 1.3 MultiJet!

П'ять мільйонів моторів 1.3 MultiJet!

   

12.04.2013

Цей значний результат свідчить про успіх двигуна 1.3 MultiJet, серед незаперечних достоїнств якого висока продуктивність, економічність і звання «Двигун року»

 

Двигун MultiJet є одним з найсучасніших турбодизелів у світі, хоча історія виробництва цього силового агрегату бере початок ще у 2003 році. Саме тоді FIAT застосував в конструкції двигуна технологію багатофазного уприскування Сommon rail під високим тиском, що забезпечила мотору високоефективну роботу при низькій витраті палива. Інноваційність двигуна оцінило професійне журі конкурсу International Engine of the Year, присвоївши фіатовському мотору почесне звання «Двигун року».

 

Сьогодні цей невеликий дизельний двигун доступний в трьох версіях, різних по потужності: 75-сильний мотор з турбокомпресором з фіксованою геометрією, а також силові агрегати потужністю 85 та 95 к.с. з турбокомпресором із змінною геометрією. Зараз в моторі вже застосовується паливна система MultiJet другого покоління, яка незмінно забезпечує високу продуктивність та низьке енергоспоживання.

 

Двигун 1,3 MultiJet встановлюється на багатьох автомобілях концерну FIAT - це Lancia Ypsilon, Alfa Romeo MiTo, а також Fiat Qubo, Panda, Doblo, Strada, Fiorino, Fiat 500 і 500L, а також на різних моделях інших виробників.

 

Мотор виробляється на заводі Fiat Powertrain Technologies, який розташований у польському місті Бельсько-Бяла. Підприємство, як і всі виробництва Fiat Group, відповідає найвищим стандартам системи World Class Manufacturing (скор. WCM, англ. «Виробництво світового класу») - сучасної технології так званого «бережливого виробництва». Удостоєний в 2012 році золотої медалі WCM, польський завод є одним з найбільш передових підприємств в автомобільному секторі.

 

На цьому ж підприємстві проводиться двигун 0,9 TwinAir - революційний двоциліндровий бензиновий силовий агрегат, володар звання «Міжнародний двигун року - 2011».

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino