П'ять мільйонів моторів 1.3 MultiJet!

П'ять мільйонів моторів 1.3 MultiJet!

   

12.04.2013

Цей значний результат свідчить про успіх двигуна 1.3 MultiJet, серед незаперечних достоїнств якого висока продуктивність, економічність і звання «Двигун року»

 

Двигун MultiJet є одним з найсучасніших турбодизелів у світі, хоча історія виробництва цього силового агрегату бере початок ще у 2003 році. Саме тоді FIAT застосував в конструкції двигуна технологію багатофазного уприскування Сommon rail під високим тиском, що забезпечила мотору високоефективну роботу при низькій витраті палива. Інноваційність двигуна оцінило професійне журі конкурсу International Engine of the Year, присвоївши фіатовському мотору почесне звання «Двигун року».

 

Сьогодні цей невеликий дизельний двигун доступний в трьох версіях, різних по потужності: 75-сильний мотор з турбокомпресором з фіксованою геометрією, а також силові агрегати потужністю 85 та 95 к.с. з турбокомпресором із змінною геометрією. Зараз в моторі вже застосовується паливна система MultiJet другого покоління, яка незмінно забезпечує високу продуктивність та низьке енергоспоживання.

 

Двигун 1,3 MultiJet встановлюється на багатьох автомобілях концерну FIAT - це Lancia Ypsilon, Alfa Romeo MiTo, а також Fiat Qubo, Panda, Doblo, Strada, Fiorino, Fiat 500 і 500L, а також на різних моделях інших виробників.

 

Мотор виробляється на заводі Fiat Powertrain Technologies, який розташований у польському місті Бельсько-Бяла. Підприємство, як і всі виробництва Fiat Group, відповідає найвищим стандартам системи World Class Manufacturing (скор. WCM, англ. «Виробництво світового класу») - сучасної технології так званого «бережливого виробництва». Удостоєний в 2012 році золотої медалі WCM, польський завод є одним з найбільш передових підприємств в автомобільному секторі.

 

На цьому ж підприємстві проводиться двигун 0,9 TwinAir - революційний двоциліндровий бензиновий силовий агрегат, володар звання «Міжнародний двигун року - 2011».

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»

Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа! Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа!

19.08.2019 З сьогоднішнього дня вартість автомобіля Fiat Tipo знижена на 20 000 гривень.

Світова прем'єра електричного Fiat Ducato Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

14.08.2019 Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє! Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє!

09.08.2019 Нова версія італійського автомобільного шедевра була випущена на честь дня народження Cinquecento та 120-й річниці від дня заснування концерну Fiat

Великі машини великих часів! Великі машини великих часів!

05.08.2019 Alfa Romeo Tipo 159 "Alfetta" 1938 року випуску - один з найуспішніших гоночних автомобілів в історії Формули-1 - очолив парад відкриття британського етапу королівських гонок