Раніше, ніж обіцяли!

Раніше, ніж обіцяли!

   

15.11.2012

Відповідальність перед клієнтами та виконання взятих на себе зобов'язань завжди були основними відмінними рисами компанії «Італавто»

 

Влітку, на численні прохання відвідувачів нашої сторінки у Facebook, керівництвом компанії «Італавто» було прийнято рішення щодо ведення сторінки українською мовою. І тоді ж ми пообіцяли, що до Нового року буде представлена також і україномовна версія сайту.

 

І хоча до новорічних свят ще далеко, ми раді повідомити вам, що тепер шанувальники італійських автомобілів можуть отримувати інформацію, читати новини та дізнаватися про акції як російською, так і українською мовами.

 

Італійський автомобіль - справжній витвір мистецтва! А мистецтво, як відомо, не визнає кордонів і бар'єрів. Ми цінуємо кожного клієнта незалежно від мови його спілкування!

 

Приєднуйтесь до нас на Facebook, заходьте на наш сайт. І, звичайно ж, приїздіть до нашого автосалону «Італавто» на Туполєва, 19! Завжди раді вам!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino