Ретро авто в ретро замку

   

06.08.2015

Тисячі класичних і спортивних автомобілів ХХ століття з приватних колекцій та музеїв автомобільних компаній розташувалися на кілька днів на території середньовічного німецького замку Дейк.

 

Саме тут пройшов ювілейний десятий фестиваль Schloss Dyck Classic Days - одне з найзначніших європейських подій для любителів класичних автомобілів.

 

Відразу три культових автомобіля з історичної колекції бренду представила на заході компанія Lancia.

 

Lancia D25 - один з чотирьох автомобілів, спеціально підготовлений компанією для участі у Світовому чемпіонаті спортивних автомобілів. D25 оснащений двигуном V6 об'ємом 3.750 куб.см потужністю 300 к.с. Уваги заслуговує той факт, що саме на представленому автомобілі великий аргентинський чемпіон Хуан Мануель Фанхіо брав участь в ірландській гонці Tourist Trophy 1954 року.

 

Lancia Stratos - автомобіль, що домінував на ралійних трасах світу в 70-х роках минулого століття. Відомий як перший у світі автомобіль, який проектувався саме для участі в ралі. Його розташований ззаду шестициліндровий двигун V6 Ferrari об'ємом 2,4 літра розвивав потужність в 300 к.с. Lancia Stratos був практично непереможний. Він виграв Ралі Монте-Карло три рази поспіль і три чемпіонату світу з ралі з 1974 по 1976 роки. У минулі вихідні характерний рев його мотора V6 оголошував околиці замку Дейк.

 

Третя машина, представлена ​​Lancia на Classic Days, не менш унікальна. Це концепт Lancia Loraymo, створена на замовлення знаменитого дизайнера Раймонда Лоуі. Саме він спроектував дизайн форми сучасної пляшки Coca-Cola, а також логотипи брендів Exxon, Greyhound, Lucky Strike і Shell. Лоуи розробив дизайн автомобіля та замовив його для особистого використання. Концепт-кар створений на базі Lancia Flaminia і має обтічний алюмінієвий кузов. Loraymo також належить історичної колекції компанії Lancia.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!