Рон Арад: бунтар, який підкорив метал

   

31.01.2014

Його вважають геніальним дизайнером сучасності. Він перетворює лист металу на витвір мистецтва, а сталеві стрижні - в цікаві скульптурні композиції. І ось він дістався до «п'ятисотого»...

 

Сам Рон не любить, коли його називають дизайнером або архітектором. Він - бунтівний творець, який щодня кидає виклик штампам і стереотипам. Але саме за це його і цінують в дизайнерському світі. Адже кожна робота Арада нестандартна, цікава, зухвала. «Я боюся нудьги, фундаменталістів і філістимлян. Боюся темряви і смерті. Я працюю, щоб уникнути всього цього», - говорив Рон і продовжував створювати свої незвичайні композиції: стілець «Трансфомер» у вакуумній упаковці або дистанційно керовану лампу «Аеріал», крісло Rower, що складається з переднього сидіння автомобіля Rower і рами будівельних лісів або стереосистема в бетоні.

 

Його роботи вважають за честь виставляти кращі музеї сучасного мистецтва всього світу, а клієнтами є провідні компанії.

 

Зараз у Турині в Пінакотеці Аньєллі проходить виставка робіт Рона Арада під назвою «In Reverse» («Заднім ходом»). Частиною експозиції стала колекція «Pressed Flowers» («Висушені квіти»), що складається з шести ... спресованих Fiat 500. За словами Рона, він зім'яв автомобілі для того, щоб усунути відчуття тривимірності простору. «Я не знищував автомобілі, - упевнений Арад. - Я увічнив їх!»

 

Ще одна робота Рона - «Roddy Giacosa» - також пов'язана з культовим «п'ятисотим»: на металевому каркасі у формі класичного Fiat 500 викладена скульптурна композиція, що складається з сотень вигнутих відполірованих сталевих стрижнів. Кожна секція виконана у формі однієї з панелей автомобіля, які разом складаюсь корпус Fiat 500.

 

Роботи Рона Арада просто не могли залишитися непоміченими концерном Fiat, який виступив головним спонсором заходу. «Я зустріла Рона в Лондоні і він розповів мені про свої чудові роботі, пов'язані з Fiat 500, - говорить Женева Елканн, директор Пінакотеки Аньєллі. - Його роботи - синтез технології та поезії. Він використовує мову природи як елемент дизайну. Рон - людина вічного пошуку».

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!

Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019 Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019

26.11.2019 Революційний концепт Fiat Centoventi - бачення електричної мобільності майбутнього від Fiat - удостоєний однієї з найпрестижніших у світі нагороди в області промислового дизайну

Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»! Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»!

22.11.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про додаткові знижки 5 000 до 20 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional!

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!