Рон Арад: бунтар, який підкорив метал

   

31.01.2014

Його вважають геніальним дизайнером сучасності. Він перетворює лист металу на витвір мистецтва, а сталеві стрижні - в цікаві скульптурні композиції. І ось він дістався до «п'ятисотого»...

 

Сам Рон не любить, коли його називають дизайнером або архітектором. Він - бунтівний творець, який щодня кидає виклик штампам і стереотипам. Але саме за це його і цінують в дизайнерському світі. Адже кожна робота Арада нестандартна, цікава, зухвала. «Я боюся нудьги, фундаменталістів і філістимлян. Боюся темряви і смерті. Я працюю, щоб уникнути всього цього», - говорив Рон і продовжував створювати свої незвичайні композиції: стілець «Трансфомер» у вакуумній упаковці або дистанційно керовану лампу «Аеріал», крісло Rower, що складається з переднього сидіння автомобіля Rower і рами будівельних лісів або стереосистема в бетоні.

 

Його роботи вважають за честь виставляти кращі музеї сучасного мистецтва всього світу, а клієнтами є провідні компанії.

 

Зараз у Турині в Пінакотеці Аньєллі проходить виставка робіт Рона Арада під назвою «In Reverse» («Заднім ходом»). Частиною експозиції стала колекція «Pressed Flowers» («Висушені квіти»), що складається з шести ... спресованих Fiat 500. За словами Рона, він зім'яв автомобілі для того, щоб усунути відчуття тривимірності простору. «Я не знищував автомобілі, - упевнений Арад. - Я увічнив їх!»

 

Ще одна робота Рона - «Roddy Giacosa» - також пов'язана з культовим «п'ятисотим»: на металевому каркасі у формі класичного Fiat 500 викладена скульптурна композиція, що складається з сотень вигнутих відполірованих сталевих стрижнів. Кожна секція виконана у формі однієї з панелей автомобіля, які разом складаюсь корпус Fiat 500.

 

Роботи Рона Арада просто не могли залишитися непоміченими концерном Fiat, який виступив головним спонсором заходу. «Я зустріла Рона в Лондоні і він розповів мені про свої чудові роботі, пов'язані з Fiat 500, - говорить Женева Елканн, директор Пінакотеки Аньєллі. - Його роботи - синтез технології та поезії. Він використовує мову природи як елемент дизайну. Рон - людина вічного пошуку».

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino