Сезон полювання на чоловіків

   

20.09.2013

Нова дизайнерська версія моделі Lancia Ypsilon S Momodesign зачаровує жінок і захоплює чоловіків

 

Моделі Lancia давно вважаються одними з найбільш модних міських автомобілів. А нова версія Ypsilon ще й створена в співавторстві з відомим дизайнерським бюро Momodesign  У результаті автомобіль об'єднав вишуканість і елегантність Lancia з унікальним дизайном Momodesign.

 

Для популяризації моделі на ринку, рекламне агентство Armando Testa і режисер Лука Мароні створили ролик, в якому Lancia Ypsilon S Momodesign «полює» на чоловіків. Ключовий посил ролика перегукується з рекламним слоганом новинки: «Зачаровує жінок. Захоплює чоловіків». І, дійсно, на відміну від інших, більш жіночних моделей Lancia Ypsilon, версія S Momodesign більш агресивна і, безсумнівно, буде користуватися успіхом і у сильної половини шанувальників італійських автомобілів.

 

Спортивний характер автомобілю додають хромовані елементи решітки радіатора та 15-дюймові легкосплавні колісні диски Black Diamonds (опціонально можна замовити 16-дюймові матові чорні диски). Що стосується колірного рішення, то нова модель буде представлена у червоному Rosso Argilla, чорному Nero Vulcano і білому Bianco Neve, а також у п'яти двобарвних схемах: вищеназвані червоний, чорний, білий, а також сірий Grigio Pietra і новий синій Blu Zaffiro у поєднанні з матовими чорними капотом і дахом. Темна оббивка салону і приладова панель чорного кольору, прикрашені логотипами Momodesign, а також підсвічування шкал приладів спеціального жовтого кольору завершують образ стильної Ypsilon S Momodesign .

 

Вже у стандартній версії модель оснащується такими опціями як сучасна аудіосистема з функцією blue&me, кондиціонер, електричні дзеркала заднього виду, електросклопідйомники. Що стосується «серця» машини, то Ypsilon S Momodesign може бути оснащений бензиновими двигунами 1,2 EVO II 1.2 потужністю 69 к.с., 0,9 TwinAir Turbo потужністю 85 к.с. і бітоплівним EVO II LPG потужністю 69 к.с., а також турбодизелем 1.3 Multijet II потужністю 95 к.с.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію