Ще одна Alfa Romeo?

   

17.09.2012

В Інтернет потрапили ескізи нового чотирьохдверного спорткара, розробленого відомим італійським дизайнером Марко Прокачіні.

Глава дизайн-бюро MPcardesign Марко Прокачіні представив свій новий проект, який назвав на честь відомої постаті в історії Alfa Romeo. Мова йде про інженера Ораціо Сатта, який був запрошений в Альфу в 1950 роках для вирішення стратегічно важливого на той момент завдання: створення недорого сімейного автомобіля зі швидкісним характером. Саме завдяки Сатта в 1953 році був народжений економічний і функціональний автомобіль «Alfa Romeo Ti», який при цьому розвивав швидкість до 225 км/ч.

І ось шістдесят років потому світу представлені ескізи майбутнього чотирьохдверного спортивного купе Alfa Romeo Orazio Satta. Імовірно, автомобіль буде завдовжки 4950 мм, шириною 1900 мм, висотою 1430 мм і колісною базою 2950 мм. У перспективі Orazio Satta зможе стати платформою для спортивного седана середніх розмірів Maserati, який прийде на зміну Quattroporte.

До речі, ідея назви новинки на честь знакової для автоконцерну фігури не нова. У 2010 році Марко представив дизайн-проект Alfa Romeo Giuseppe Merosi. Проект отримав ім'я інженера Джузеппе Мерозі, який відкрив нову епоху в історії Alfa Romeo, розробивши спортивні автомобілі серії «RL».

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino