«Шкільний» автомобіль!

   

21.11.2013

Ні для кого не секрет, що американський автомобільний ринок є дуже специфічним і кардинально відрізняється від європейського. Американський «тренд» - величезні позашляховики та суперпотужні muscle-кари

 

Але, не дивлячись на це, новинка від Fiat - міський компакт Fiat 500L - успішно завойовує серця заокеанських автолюбителів.

 

Італійський міський компакт потрапив у ТОП-10 «Найкращих автомобілей для поїздок з дітьми до школи» за результатами конкурсу, проведеного провідним північноамериканським автомобільним інтернет-ресурсом Kelley Blue Book.

 

Журі конкурсу гідно оцінило такі переваги Fiat 500L, як приголомшливий обсяг внутрішнього простору при невеликих габаритах. І, природно, не залишилися непоміченими хороша керованість, маневреність та «європейська чарівність"!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.