Шумi повертається!

   

18.04.2016

Такими заголовками відзначили європейські ЗМІ успішний старт сина легендарного Шумахера в італійській Формулі-4

 


17-річний Мік Шумахер очолив особистий залік, вигравши дві з трьох гонок першого етапу чемпіонату. Син легенди виступає за італійську команду Prema Powerteam.

 

Італійська Формула-4 - гоночна серія категорії ФІА Формула-4, яка прийшла в 2014 році на зміну Формулі Abarth. Всі автомобілі, які беруть участь в гонці, використовують шасі Tatuus F4-T014 та 1,4 літровий двигун Abarth.

 

Сабіне Ким, менеджер Міка, так прокоментував перспективи участі Шумахера-молодшого в Королівських гонках, де сяяв його батько: «Формула-1 для Міка? До неї хлопчикам з Формули-4 ще дуже далеко, хоча всі вони про неї мріють. Для них зараз головне - серйозна щоденна робота, їм потрібно дорослішати і набиратися досвід».

 

Видання Tuttosport в свою чергу зазначило: «Шуми повертається! Але це Мік, спадкоємець Міхаеля». У нинішньому сезоні Мік планує паралельно виступати і в німецькому, і в італійському чемпіонаті Формули-4.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!