Швидкість на сторожі закону

   

17.05.2016

Alfa Romeo Giulia поступила на службу до італійських карабінерів для участі у спеціальних заходах та операціях

 

Автомобілі, оснащені потужним 510-сильним бітурбірованним V6-двигуном, пофарбовані в традиційний темний колір з червоними смугами. На машинах встановлено спеціальне обладнання, яке включає в себе традиційні сирени, світлотехніку та засоби зв'язку, а також дефібрилятор і спеціальний холодильник.

У повсякденному патрулюванні ці машини застосовуватися не будуть, вони будуть задіяні виключно у спеціальних заходах та операціях. Наприклад, для надшвидкої доставки донорських органів - спеціальний холодильник призначений саме для цього.

До управління спеціальними Giulia, які розганяються до «сотні» за 3,9 секунди і мають максимальну швидкість 300 км/год, будуть допущені лише поліцейські, які пройшли спеціальну підготовку на треку Alfa Romeo.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!