Символ краси та стилю

   

17.03.2014

Lancia стала спонсором виставки про ікону стилю зі світу моди - відомої англійської моделі та актрисі Кейт Мосс

 

Супермодель вважається однією з найстильніших зірок. Відсвяткувавши свій ювілей - 40 років - муза дизайнерів і стилістів продовжує знаходиться на гребені популярності та як і раніше - дивує і надихає. На честь її ювілею, в італійському місті Болонья проходитиме виставка «Queen of cool» («Холодна королева»), присвячена Кейт. Поряд з її ім'ям нерідко ставили епітет Королева - королева подіуму, червоної доріжки, вечірок. Але також цю стильну та витончену модель іноді називали і Холодною Королевою - за неприступний вигляд та спокійну незворушність, за якими ховалася душа бунтарки та твердий характер.

 

На виставці буде представлено більше 30 найвідоміших робіт таких майстрів фотографії зі світовим ім'ям як Альберт Уотсон, Кріс Левін, Девід Росс та інших. Під час виставки перед галереєю буде виставлена унікальна персоналізована Lancia Ypsilon, присвячена жінці, яка протягом двадцяти років зачаровує дизайнерів і художників своїм унікальним стилем. І насправді, Lancia Ypsilon - безперечний «fashion city car», за вишуканою та елегантною зовнішністю якого ви побачите сильний та енергійний характер.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino