Символ краси та стилю

   

17.03.2014

Lancia стала спонсором виставки про ікону стилю зі світу моди - відомої англійської моделі та актрисі Кейт Мосс

 

Супермодель вважається однією з найстильніших зірок. Відсвяткувавши свій ювілей - 40 років - муза дизайнерів і стилістів продовжує знаходиться на гребені популярності та як і раніше - дивує і надихає. На честь її ювілею, в італійському місті Болонья проходитиме виставка «Queen of cool» («Холодна королева»), присвячена Кейт. Поряд з її ім'ям нерідко ставили епітет Королева - королева подіуму, червоної доріжки, вечірок. Але також цю стильну та витончену модель іноді називали і Холодною Королевою - за неприступний вигляд та спокійну незворушність, за якими ховалася душа бунтарки та твердий характер.

 

На виставці буде представлено більше 30 найвідоміших робіт таких майстрів фотографії зі світовим ім'ям як Альберт Уотсон, Кріс Левін, Девід Росс та інших. Під час виставки перед галереєю буде виставлена унікальна персоналізована Lancia Ypsilon, присвячена жінці, яка протягом двадцяти років зачаровує дизайнерів і художників своїм унікальним стилем. І насправді, Lancia Ypsilon - безперечний «fashion city car», за вишуканою та елегантною зовнішністю якого ви побачите сильний та енергійний характер.

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!

Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019 Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019

26.11.2019 Революційний концепт Fiat Centoventi - бачення електричної мобільності майбутнього від Fiat - удостоєний однієї з найпрестижніших у світі нагороди в області промислового дизайну