Сузір'я Джульєтти

   

03.10.2014

Унікальне міжнародне ралі за участю всіх модифікацій Alfa Romeo Giulietta відбулося в Італії на честь 60-річчя цього  легендарного автомобіля!

 

Траса, по якій проїхали всі модифікації Giulietta, була присвячена саме цієї події. Автомобілі стартували з італійської провінції Мантуя - батьківщини легендарного гонщика Тацио Нуволарі та фінішували у Вероні - місці дії безсмертної трагедії Шекспіра.

 

У пробігу взяли участь модифікації марки з багатьох країн світу: купе Giulietta Sprint і кабріолет Giulietta Spider, заряджений седан Giulietta Berlina TІ і безліч інших. А компанія Alfa Romeo Historic Motoring представила для участі в ралі рідкісні модифікації Giulietta SZ 1960 року та 750 Competizione prototype 1955 року випуску.

 

Упорядником міжнародного ралі став клуб Italian Alfa Romeo Register - некомерційна організація, офіційно визнана компанією Alfa Romeo більш 50 років тому. Клуб щорічно проводить заходи в Італії та всьому світу - від США до Японії. Це справжній живий музей, який ілюструє захоплюючу історію бренду.

 

Підкреслити нерозривний зв’язок між автомобілями Alfa Romeo сьогодення і минулого покликані сучасні моделі компанії - Alfa Romeo MiTO, Аlfa Romeo Giulietta і Alfa Romeo 4C, які супроводжували захід.

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»