Сузір'я Джульєтти

   

03.10.2014

Унікальне міжнародне ралі за участю всіх модифікацій Alfa Romeo Giulietta відбулося в Італії на честь 60-річчя цього  легендарного автомобіля!

 

Траса, по якій проїхали всі модифікації Giulietta, була присвячена саме цієї події. Автомобілі стартували з італійської провінції Мантуя - батьківщини легендарного гонщика Тацио Нуволарі та фінішували у Вероні - місці дії безсмертної трагедії Шекспіра.

 

У пробігу взяли участь модифікації марки з багатьох країн світу: купе Giulietta Sprint і кабріолет Giulietta Spider, заряджений седан Giulietta Berlina TІ і безліч інших. А компанія Alfa Romeo Historic Motoring представила для участі в ралі рідкісні модифікації Giulietta SZ 1960 року та 750 Competizione prototype 1955 року випуску.

 

Упорядником міжнародного ралі став клуб Italian Alfa Romeo Register - некомерційна організація, офіційно визнана компанією Alfa Romeo більш 50 років тому. Клуб щорічно проводить заходи в Італії та всьому світу - від США до Японії. Це справжній живий музей, який ілюструє захоплюючу історію бренду.

 

Підкреслити нерозривний зв’язок між автомобілями Alfa Romeo сьогодення і минулого покликані сучасні моделі компанії - Alfa Romeo MiTO, Аlfa Romeo Giulietta і Alfa Romeo 4C, які супроводжували захід.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino