Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

   

14.08.2019

Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

 

Fiat Ducato Electric - перша повністю електрична модель Fiat Professional, розроблена відповідно до передових стандартів якості групи FCA.

 

Ducato Electric був задуманий і розроблений на основі детального вивчення використання вантажних автомобілів, яке підтвердило, що потреби 25% потенційних клієнтів можуть бути задоволені саме вантажним електромобілем.

 

Також розробники Ducato Electric активно підтримують зв'язок з великими корпоративними клієнтами, вивчаючи і їх вимоги. Завдяки такому підходу Fiat Professional має намір запропонувати комплексні рішення від самих автомобілів до створення відповідної інфраструктури.

 

Як результат, Ducato Electric пропонує повний діапазон версій та вражаючі характеристики: швидкість 100 км/год (обмежена для оптимізації використання енергії), максимальна потужність 90 кВт та максимальний крутний момент 280 Нм. Більш того, Ducato оснащується кращою в своєму класі батареєю та має рекордні показники як з обсягу від 10 м3 до 17 м3, так і корисного навантаження до 1,950 кг.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.