Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

   

14.08.2019

Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

 

Fiat Ducato Electric - перша повністю електрична модель Fiat Professional, розроблена відповідно до передових стандартів якості групи FCA.

 

Ducato Electric був задуманий і розроблений на основі детального вивчення використання вантажних автомобілів, яке підтвердило, що потреби 25% потенційних клієнтів можуть бути задоволені саме вантажним електромобілем.

 

Також розробники Ducato Electric активно підтримують зв'язок з великими корпоративними клієнтами, вивчаючи і їх вимоги. Завдяки такому підходу Fiat Professional має намір запропонувати комплексні рішення від самих автомобілів до створення відповідної інфраструктури.

 

Як результат, Ducato Electric пропонує повний діапазон версій та вражаючі характеристики: швидкість 100 км/год (обмежена для оптимізації використання енергії), максимальна потужність 90 кВт та максимальний крутний момент 280 Нм. Більш того, Ducato оснащується кращою в своєму класі батареєю та має рекордні показники як з обсягу від 10 м3 до 17 м3, так і корисного навантаження до 1,950 кг.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino