Свіжий погляд, несподівані рішення

   

08.10.2013

FIAT оголосив конкурс на право працювати над дизайном нових поколінь двох найпопулярніших «фиатовских» автомобілів – Panda та 500

 

60 аспірантів однієї з кращих у світі кафедри автомобільного дизайну Королівського Коледжу Мистецтв змагатимуться за право створення нового вигляду четвертого покоління Fiat Panda і третього покоління Fiat 500. Таким чином керівництво італійського автоконцерну планує побачити «свіжу і несподівану» ідею, але при цьому функціональну та практичну. Конкурс триватиме два місяці, під час яких студентам читатимуть лекції провідні автомобільні дизайнери, спеціально запрошені італійським концерном до Великобританії.

 

По закінченню конкурсу буде відібрано кращі ідеї з оновлення інтер'єру та екстер'єру Panda і «пятисотого». Потім фіналістів запросять до Центру Стилю FIAT в Турин, де вони пройдуть піврічне стажування, під керівництвом професіоналів доопрацюють свої ідеї та втілять їх у життя на масштабних моделях.

 

Важливим критерієм відбору кращих ідей буде відповідність ескізів дизайну цінностям бренду та унікальним рисам Panda і 500. Але при цьому керівництво FIAT сподівається, що нові ідеї привнесуть серйозні зміни в загальний вигляд моделей.

 

«Для нас це вкрай важливий захід. У FIAT завжди гранично серйозно підходили до пропозицій наших студентів», - зазначив професор Королівського Коледжу Мистецтв Дейл Харроу.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino