Свіжий погляд, несподівані рішення

   

08.10.2013

FIAT оголосив конкурс на право працювати над дизайном нових поколінь двох найпопулярніших «фиатовских» автомобілів – Panda та 500

 

60 аспірантів однієї з кращих у світі кафедри автомобільного дизайну Королівського Коледжу Мистецтв змагатимуться за право створення нового вигляду четвертого покоління Fiat Panda і третього покоління Fiat 500. Таким чином керівництво італійського автоконцерну планує побачити «свіжу і несподівану» ідею, але при цьому функціональну та практичну. Конкурс триватиме два місяці, під час яких студентам читатимуть лекції провідні автомобільні дизайнери, спеціально запрошені італійським концерном до Великобританії.

 

По закінченню конкурсу буде відібрано кращі ідеї з оновлення інтер'єру та екстер'єру Panda і «пятисотого». Потім фіналістів запросять до Центру Стилю FIAT в Турин, де вони пройдуть піврічне стажування, під керівництвом професіоналів доопрацюють свої ідеї та втілять їх у життя на масштабних моделях.

 

Важливим критерієм відбору кращих ідей буде відповідність ескізів дизайну цінностям бренду та унікальним рисам Panda і 500. Але при цьому керівництво FIAT сподівається, що нові ідеї привнесуть серйозні зміни в загальний вигляд моделей.

 

«Для нас це вкрай важливий захід. У FIAT завжди гранично серйозно підходили до пропозицій наших студентів», - зазначив професор Королівського Коледжу Мистецтв Дейл Харроу.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!