Італійська елегантність

   

11.02.2015

Перший Fiat з незалежною підвіскою - унікальний Fiat 8V 1954 року випуску з кузовом зі скловолокна - взяв участь у відомому автошоу класичних автомобілів у німецькому місті Бремен

 

Bremen Classic Motorshow - традиційне місце зустрічі шанувальників автомобільної класики – це ще і унікальна можливість не тільки зав'язати нові знайомства, а й поспілкуватися з експертами і фахівцями у цій сфері. Успіх і популярність шоу – це визнання найвищої якості показів, приємної та дружньої атмосфери виставки.

 

І, як і будь-яке відоме шоу, виставка в Бремені не обійшлася без італійських автомобілів. Цього року на Bremen Classic Motorshow були представлені рідкісні моделі з історичних музеїв Alfa Romeo і Fiat.

 

Зокрема, Alfa Romeo Museum представив на шоу три автомобілі - 2000 Sportiva 1954, створену кузовним ательє Bertone, Giulia Sprint Speciale 1963 та Giulietta SZ 1960 від Zagato.

 

Centro Storico Fiat привіз до Бремен один автомобіль, але який! Унікальний Fiat 8V, концептуальний автомобіль 1954 з кузовом зі скловолокна, перший Fiat з незалежною підвіскою. Це автомобіль, створений під керівництвом Данте Джакоза, служив джерелом натхнення для кузовних ательє Zagato, Vignale, Siata і Ghia.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.