Італійська елегантність

   

11.02.2015

Перший Fiat з незалежною підвіскою - унікальний Fiat 8V 1954 року випуску з кузовом зі скловолокна - взяв участь у відомому автошоу класичних автомобілів у німецькому місті Бремен

 

Bremen Classic Motorshow - традиційне місце зустрічі шанувальників автомобільної класики – це ще і унікальна можливість не тільки зав'язати нові знайомства, а й поспілкуватися з експертами і фахівцями у цій сфері. Успіх і популярність шоу – це визнання найвищої якості показів, приємної та дружньої атмосфери виставки.

 

І, як і будь-яке відоме шоу, виставка в Бремені не обійшлася без італійських автомобілів. Цього року на Bremen Classic Motorshow були представлені рідкісні моделі з історичних музеїв Alfa Romeo і Fiat.

 

Зокрема, Alfa Romeo Museum представив на шоу три автомобілі - 2000 Sportiva 1954, створену кузовним ательє Bertone, Giulia Sprint Speciale 1963 та Giulietta SZ 1960 від Zagato.

 

Centro Storico Fiat привіз до Бремен один автомобіль, але який! Унікальний Fiat 8V, концептуальний автомобіль 1954 з кузовом зі скловолокна, перший Fiat з незалежною підвіскою. Це автомобіль, створений під керівництвом Данте Джакоза, служив джерелом натхнення для кузовних ательє Zagato, Vignale, Siata і Ghia.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino