Італійське вторгнення

   

05.07.2013

Історія не знає умовного способу. І все ж, нова реклама Fiat показує, якою була б Америка, якби на її територію прийшли не манірні британці, а пристрасні італійці

 

Вторгнення Fiat 500 на американський ринок можна назвати успішним - вже сьогодні ці моделі займають 58% сегменту компактних автомобілів. Зовсім скоро стартує продаж і мінівена Fiat 500L.

 

Новий рекламний ролик «Italian Invasion» (в пер. з англ. - «Італійське вторгнення») присвячений якраз появі «п'ятисотих» в Америці, але дія відбувається два століття тому. Творці ролика з гумором показали інший результат другої Війни за незалежність Америки, яка відбувалася на початку XIX століття. Якщо в реальності американці за допомогою військових дій відстоювали свій суверенітет в боротьбі проти британців, то в рекламі жителі Америки радісно вітають «вторгнення» італійців у вигляді Fiat 500 і Fiat 500L.

 

Дівчата скидають чепчики, розпускаючи волосся. Господар пабу змінює вивіску «Pub» на вивіску «Club». Замість чашок з традиційним англійським чаєм на столі з'являються чашки з гарячим і ароматним еспресо. А у фіналі найсміливіші дівчата сідають в під'їхавший червоний Fiat 500L, зауваживши, що «це буде набагато цікавіше, ніж чаювання».

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.