Італійське вторгнення

   

05.07.2013

Історія не знає умовного способу. І все ж, нова реклама Fiat показує, якою була б Америка, якби на її територію прийшли не манірні британці, а пристрасні італійці

 

Вторгнення Fiat 500 на американський ринок можна назвати успішним - вже сьогодні ці моделі займають 58% сегменту компактних автомобілів. Зовсім скоро стартує продаж і мінівена Fiat 500L.

 

Новий рекламний ролик «Italian Invasion» (в пер. з англ. - «Італійське вторгнення») присвячений якраз появі «п'ятисотих» в Америці, але дія відбувається два століття тому. Творці ролика з гумором показали інший результат другої Війни за незалежність Америки, яка відбувалася на початку XIX століття. Якщо в реальності американці за допомогою військових дій відстоювали свій суверенітет в боротьбі проти британців, то в рекламі жителі Америки радісно вітають «вторгнення» італійців у вигляді Fiat 500 і Fiat 500L.

 

Дівчата скидають чепчики, розпускаючи волосся. Господар пабу змінює вивіску «Pub» на вивіску «Club». Замість чашок з традиційним англійським чаєм на столі з'являються чашки з гарячим і ароматним еспресо. А у фіналі найсміливіші дівчата сідають в під'їхавший червоний Fiat 500L, зауваживши, що «це буде набагато цікавіше, ніж чаювання».

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino