Трапаттоні - новий посол Fiat Professional

   

15.04.2013

Видатний футбольний тренер представлятиме комерційну лінійку Fiat в Німеччині та Австрії

 

Джованні Трапаттоні не випадково обрано послом Fiat. У себе на батьківщині - в Італії - він входить до п'ятірки найвідоміших італійців. У свій час Джованні у складі «Мілана» завоював чимало найвищих футбольних нагород, а ставши тренером - не раз приводив до перемог «Ювентус» та «Інтер».

 

Те, що Джованні буде популяризувати комерційні автомобілі Fiat в Німеччині та Австрії, - також вірний тактичний хід, адже під час тренерської кар'єри Трапаттоні з успіхом очолював німецькі «Баварію» і «Штутгарт», а також австрійський «Зальцбург».

 

Німеччина та Австрія - два дуже важливих ринка для італійського автовиробника. Сьогодні в цих країнах Fiat займає непогану позицію з часткою ринку в 11,8% у сфері продажу комерційних автомобілів. Маркетологи компанії впевнені, що репутація Джованні Трапаттоні як сильного лідера і тренера дозволить збільшити популярність бренду Fiat Professional серед німецьких бізнесменів. Адже задачі спортивного тренера і людини, що має свій бізнес, багато в чому схожі: це необхідність добиватися цілей, розвивати потенціал своєї команди, прагнути успіху. А комерційні автомобілі Fiat створені саме для того, щоб допомогти бізнесменам досягти поставлених ними завдань. Адже всі моделі бренду Fiat Professional, які призначені для власників малого та середнього бізнесу, мають вагомі конкурентні переваги - такі як низькі експлуатаційні витрати, невисокий рівень витрати палива, надійність, продуктивність та хороша керованість.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію