Трапаттоні - новий посол Fiat Professional

   

15.04.2013

Видатний футбольний тренер представлятиме комерційну лінійку Fiat в Німеччині та Австрії

 

Джованні Трапаттоні не випадково обрано послом Fiat. У себе на батьківщині - в Італії - він входить до п'ятірки найвідоміших італійців. У свій час Джованні у складі «Мілана» завоював чимало найвищих футбольних нагород, а ставши тренером - не раз приводив до перемог «Ювентус» та «Інтер».

 

Те, що Джованні буде популяризувати комерційні автомобілі Fiat в Німеччині та Австрії, - також вірний тактичний хід, адже під час тренерської кар'єри Трапаттоні з успіхом очолював німецькі «Баварію» і «Штутгарт», а також австрійський «Зальцбург».

 

Німеччина та Австрія - два дуже важливих ринка для італійського автовиробника. Сьогодні в цих країнах Fiat займає непогану позицію з часткою ринку в 11,8% у сфері продажу комерційних автомобілів. Маркетологи компанії впевнені, що репутація Джованні Трапаттоні як сильного лідера і тренера дозволить збільшити популярність бренду Fiat Professional серед німецьких бізнесменів. Адже задачі спортивного тренера і людини, що має свій бізнес, багато в чому схожі: це необхідність добиватися цілей, розвивати потенціал своєї команди, прагнути успіху. А комерційні автомобілі Fiat створені саме для того, щоб допомогти бізнесменам досягти поставлених ними завдань. Адже всі моделі бренду Fiat Professional, які призначені для власників малого та середнього бізнесу, мають вагомі конкурентні переваги - такі як низькі експлуатаційні витрати, невисокий рівень витрати палива, надійність, продуктивність та хороша керованість.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.