Ціни знижені!

Ціни знижені!

   

18.04.2014

Компанія "Італавто" рада повідомити, що на автомобілі виробництва італійського автомобільного концерну Fiat знижені ціни!

 

Непроста соціально-економічна ситуація в країні спричинила за собою зниження курсу національної валюти і, як наслідок, зростання цін на автомобілі. Однак в останні дні курс гривні по відношенню до основних світових валют стабілізувався і навіть дещо зміцнився.

 

Компанія «Італавто» рада повідомити потенційних клієнтів, що це дозволило значно знизити ціни на моделі Fiat, що полюбилися українським автомобілістам. Наприклад, на сьогоднішній день на такі моделі, як Fiat Linea, Fiat Doblo, Fiat Nuova Panda ціна знижена на 10 000 гривень!

 

На додаток до цього нагадуємо, що при покупці автомобіля в салоні «Италавто» кожен клієнт отримує додаткову знижку або подарунок! А обслуговування на кращій технічній станції, що спеціалізується виключно на автомобілях виробництва Fiat, впевнені, залишить у вас тільки позитивні враження!

 

Чекаємо вас в нашому автосалоні !

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію