Ціни знижені!

Ціни знижені!

   

18.04.2014

Компанія "Італавто" рада повідомити, що на автомобілі виробництва італійського автомобільного концерну Fiat знижені ціни!

 

Непроста соціально-економічна ситуація в країні спричинила за собою зниження курсу національної валюти і, як наслідок, зростання цін на автомобілі. Однак в останні дні курс гривні по відношенню до основних світових валют стабілізувався і навіть дещо зміцнився.

 

Компанія «Італавто» рада повідомити потенційних клієнтів, що це дозволило значно знизити ціни на моделі Fiat, що полюбилися українським автомобілістам. Наприклад, на сьогоднішній день на такі моделі, як Fiat Linea, Fiat Doblo, Fiat Nuova Panda ціна знижена на 10 000 гривень!

 

На додаток до цього нагадуємо, що при покупці автомобіля в салоні «Италавто» кожен клієнт отримує додаткову знижку або подарунок! А обслуговування на кращій технічній станції, що спеціалізується виключно на автомобілях виробництва Fiat, впевнені, залишить у вас тільки позитивні враження!

 

Чекаємо вас в нашому автосалоні !

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.