Унікальні автомобілі з унікальних колекцій

   

15.02.2013

На одній з найбільших європейських виставок раритетних автомобілів були представлені автомобілі з колекції засновника Fiat Джованні Аньєллі

 

В італійському Турині в 31 раз пройшла традиційна щорічна автомобільна виставка Automotoretrò 2013, на якій були представлені унікальні та чудово збережені екземпляри ретромашин з приватних колекцій та музеїв, а також з гаражів компаній-виробників. Особливістю є те, що всі експонати знаходяться на ходу, а багато з них - продаються.

 

У цьому році виповнюється 10 років з дня смерті великого італійця Джованні Аньєллі, і величезний стенд був присвячений автомобілям з його колекції.

 

Відвідувачі змогли побачити унікальні автомобілі – наприклад, Fiat 125 з 1,6-літровим двигуном та з автоматичною коробкою передач, який в 1968 році був зроблений спеціально для Джованні Аньєллі. Привернув увагу відвідувачів виставки і дивовижний кабріолет Fiat Panda Rock Moretti 1985 року. На стенді також представлені лімузини Lancia Thema V6 1988 року та Lancia Kappa 1996 року, Fiat Marea 2001 року з 2,4 літровим бензиновим двигуном і автоматичною коробкою передач.

 

Автомобільний клуб «Torino» вперше на одній виставці представив два рідкісних автомобіля 80-х років минулого сторіччя: Lancia ECV1 та Lancia ECV2. Ці прототипи були розроблені у 1986 та 1987 роках і повинні були замінити раллійную легенду Lancia Delta S4. Але, у зв'язку зі зміною правил проведення ралійних гонок, ці прототипи так і не було запущено у виробництво. Зокрема, перлинно-білий ECV2 1987 належить до колекції музею Lancia і є єдиним екземпляром у світі. ECV – експериментальний високотехнологічний композитний автомобіль, виготовлений із застосуванням карбону і кевлара. Цей ралійний монстр вагою 930 кг оснащений турбованим двигуном потужністю 600 к.с., що дозволяє йому розганятися до 200 км/год за 9 секунд.

 

Нерозривний зв'язок поколінь демонстрували новинки Fiat – «Кращий новачок 2013 року» в Італії за версією читачів журналу «Quattroruote» Fiat 500L і глобальний флагман концерну – розкішна Lancia Thema.

 

Присутність новинок на одному стенді з історичними моделями – кращий спосіб ще раз підкреслити унікальність італійських автомобільних брендів, які є об'єктом поклоніння для справжніх цінителів та знавців автомобілів у всьому світі.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino