Відомий гонщик протестував Linea

   

07.09.2012

Бразилія - це не тільки футбол і карнавал у Ріо. Тут розташована траса Гран-прі Бразилії Формули-1 «Інтерлагос», на якій пройшов один з етапів Кубка «Trofeo Linea».

«Trofeo Linea» щорічно проходить у бразильському місті Сан-Паулу на трасі «Інтерлагос» в рамках традиційного гоночного фестивалю, одного з головних подій автоспортивного сезону в країні. Одним з організаторів змагань в 2010 році був пілот команди Формули-1 «Scuderia Ferrari» Феліпе Масса. Ось і тепер відомий бразильський гонщик, скориставшись літніми канікулами у Чемпіонаті, вирішив вийти на старт за кермом Fiat Linea з турбованим 1.4-літровим двигуном. Правда, не в ролі учасника змагань, а в якості почесного гостя у вільних заїздах. Це звання дало йому навіть перевагу у вигляді додаткового комплекту шин.

«Fiat Linea - дуже ефективна машина, їй легко керувати. Я намагався не заважати іншим пілотам. У «Формулі-1» я веду боротьбу на зовсім іншіх автомобілях, але, незважаючи на це, отримав величезне задоволення від поїздки на Лінеа. Додатковий комплект шин, звичайно, мені дуже допоміг, але мої суперники просто неймовірно швидкі, адже серед них такі знаменитості, як Крістіан Фіттіпальді, Кака Буено і Андре Брагантіні», - поділився враженнями Феліпе Масса.

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»