Відомий гонщик протестував Linea

   

07.09.2012

Бразилія - це не тільки футбол і карнавал у Ріо. Тут розташована траса Гран-прі Бразилії Формули-1 «Інтерлагос», на якій пройшов один з етапів Кубка «Trofeo Linea».

«Trofeo Linea» щорічно проходить у бразильському місті Сан-Паулу на трасі «Інтерлагос» в рамках традиційного гоночного фестивалю, одного з головних подій автоспортивного сезону в країні. Одним з організаторів змагань в 2010 році був пілот команди Формули-1 «Scuderia Ferrari» Феліпе Масса. Ось і тепер відомий бразильський гонщик, скориставшись літніми канікулами у Чемпіонаті, вирішив вийти на старт за кермом Fiat Linea з турбованим 1.4-літровим двигуном. Правда, не в ролі учасника змагань, а в якості почесного гостя у вільних заїздах. Це звання дало йому навіть перевагу у вигляді додаткового комплекту шин.

«Fiat Linea - дуже ефективна машина, їй легко керувати. Я намагався не заважати іншим пілотам. У «Формулі-1» я веду боротьбу на зовсім іншіх автомобілях, але, незважаючи на це, отримав величезне задоволення від поїздки на Лінеа. Додатковий комплект шин, звичайно, мені дуже допоміг, але мої суперники просто неймовірно швидкі, адже серед них такі знаменитості, як Крістіан Фіттіпальді, Кака Буено і Андре Брагантіні», - поділився враженнями Феліпе Масса.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino