Від «Італавто» - 30 000 гривень!

Від «Італавто» - 30 000 гривень!

   

22.05.2015

Компанія «Італавто» повідомляє про зниження вартості моделей Fiat Doblo Combi і Fiat 500L на 30 000 гривень!

 

Fiat Doblo - багаторічний лідер продажів в своєму класі в Україні. Максимальна невибагливість, багатофункціональність, оптимальна комплектація і доступна вартість дозволили Doblo стати улюбленцем українських автомобілістів. Важливо, що знижка поширюється як на бензинову, так і на дизельну версії автомобіля.

Fiat 500L - одна з італійських новинок, яка користується величезним попитом в Європі і набирає все більшу популярність у нашій країні. Максимальні безпека і комплектація, економічний дизельний двигун, привабливий зовнішній вигляд, місткий багажник і великий обсяг внутрішнього простору - сильні сторони 500L, сучасного міського сімейного автомобіля.

Ближче з цими та іншими моделями італійських автомобілів виробництва концерну FCA ви можете познайомитися в автосалоні «Італавто».

 

Чекаємо на вас!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.