Відмінні продажі Fiat Panda

   

03.12.2012

У «десятці» авто що найкраще продаються в Європі фіатовська «панда» показала найкращий темп зростання продажів

 

Оновлена версія компактного хетчбека Fiat Panda в жовтні впевнено увійшла до ТОП-10 автомобільних європейських бестселерів. Причому, продажі «панди» зросли в порівнянні з вереснем майже на 25%. При тому, що більшість найпопулярніших автомобілів в Європі показали минулого місяця падіння продажів у середньому на 10%.

 

Фіатовскій «Панде» не звикати до рекордів. Fiat Panda була першим представником свого сегменту, який отримав престижний титул «Автомобіль Року» в 2004 році. Це також перший компакт, який був оснащений дизельним двигуном (1986 р.), повним привідом (1983 р.) та забезпечен лінійкою екологічних двигунів, покликаних скоротити витрату палива (в 1990 році з'явився один з перших електромобілів - Panda Elettra). Крім того, це був перший повноприводний міський автомобіль, який досяг базового табору на Евересті, розташованого на висоті 5200 м (2004 р.).

 

Сьогоднішній успіх нового покоління «Панди» цілком зрозумілий - зараз це найбільш оптимальний по співвідношенню «ціна-якість» компактний хетчбек. Після нещодавнього оновлення Panda стала ще більш стильною, комфортабельною, місткою, функціональною та економічною. Залишаючись як і раніше компактним автомобілем, Panda пропонує солідний рівень пасажирського простору та об'єм багажника. При габаритної довжині в 365 см, ширині 164 см, висоті 155 і дверному кузові нова Panda дозволяє з комфортом розміститися 5 людям. Багажник також є одним із самих просторих у своєму сегменті. Його обсяг - 225 літрів, які можна перетворити в 260 л, зсунувши задні сидіння повністю вперед, і в 870 л - склавши їх.

 

Загалом, цей автомобіль ідеальний для тих, хто шукає в машині поєднання практичності сіті-кара з комфортом п'ятидверного компакта.

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»