Відсутність такту, відсутність культури, відсутність компетенції - небезпечне поєднання!

   

11.03.2013

«… засрали весь сайт своим г&&&м…», «… ваших консерв…», «… идите со своими Фиатами, Лянчами и Альфами на рынок и парьте их там. Попуститесь…»

 

Це не уривки з розмови малолітніх хуліганів та не переписка гопників. Такий тон і такі висловлювання дозволила собі «відома» людина, один із засновників інтернет-ресурсу infocar.ua і його головний редактор Павло Кащук. Причому спрямовані вони на адресу продукції одного з найбільших світових автомобільних концернів і його офіційних представників в Україні.

 

Десятки тисяч автолюбителів нашої країни зупинили свій вибір на простих, надійних, невибагливих і безпечних автомобілях Fiat. Легендарні моделі Alfa Romeo і Lancia прикрашають найбільші автомобільні музеї та колекції, а внесок італійських брендів в розвиток автомобілебудування визнаний у всьому світі.

 

Але це не має абсолютно ніякого значення для головного редактора infocar.ua, оскільки, за його словами, у них «не склалися взаємини з представниками Fiat». І саме тому будь-які обговорення моделей концерну Fiat на сайті  грунтовно «зачищаються» адміністраторами (видаляються позитивні відгуки, рекомендації), питання зі згадуванням продукції італійського концерну розцінюється як «піар» та відгуки якихось «м...».

 

Упереджене ставлення редакції порталу infocar.ua до продукції концерну Fiat, зневага основами журналістської етики, необ'єктивність редакції є дуже небезпечним явищем, оскільки тільки здорова конкуренція та відкритість є основою прогресу в будь-якій сфері, і особливо у сфері автопрому.

 

Зі свого боку компанія «Італавто Центр», один із найстаріших офіційних дилерів концерну Fiat SpA в Україні, заявляє про те, що завжди з великою повагою ставиться до роботи справжніх професіоналів у журналістській галузі, готова надавати необхідну інформацію та коментарі, співпрацювати в сфері інформування громадськості про італійський автопром.

 

Але дана позиція не поширюється на портал infocar.ua, що сповідує «політику подвійних стандартів», необ'єктивність та особисту упередженість. Компанія «Італавто Центр» оголошує про повне припинення будь-якого співробітництва з згаданим інтернет-ресурсом, і закликає наслідувати своєму прикладу всіх, для кого неприпустима неправда, суб'єктивізм і упередженість у подачі інформації.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino