Відсутність такту, відсутність культури, відсутність компетенції - небезпечне поєднання!

   

11.03.2013

«… засрали весь сайт своим г&&&м…», «… ваших консерв…», «… идите со своими Фиатами, Лянчами и Альфами на рынок и парьте их там. Попуститесь…»

 

Це не уривки з розмови малолітніх хуліганів та не переписка гопників. Такий тон і такі висловлювання дозволила собі «відома» людина, один із засновників інтернет-ресурсу infocar.ua і його головний редактор Павло Кащук. Причому спрямовані вони на адресу продукції одного з найбільших світових автомобільних концернів і його офіційних представників в Україні.

 

Десятки тисяч автолюбителів нашої країни зупинили свій вибір на простих, надійних, невибагливих і безпечних автомобілях Fiat. Легендарні моделі Alfa Romeo і Lancia прикрашають найбільші автомобільні музеї та колекції, а внесок італійських брендів в розвиток автомобілебудування визнаний у всьому світі.

 

Але це не має абсолютно ніякого значення для головного редактора infocar.ua, оскільки, за його словами, у них «не склалися взаємини з представниками Fiat». І саме тому будь-які обговорення моделей концерну Fiat на сайті  грунтовно «зачищаються» адміністраторами (видаляються позитивні відгуки, рекомендації), питання зі згадуванням продукції італійського концерну розцінюється як «піар» та відгуки якихось «м...».

 

Упереджене ставлення редакції порталу infocar.ua до продукції концерну Fiat, зневага основами журналістської етики, необ'єктивність редакції є дуже небезпечним явищем, оскільки тільки здорова конкуренція та відкритість є основою прогресу в будь-якій сфері, і особливо у сфері автопрому.

 

Зі свого боку компанія «Італавто Центр», один із найстаріших офіційних дилерів концерну Fiat SpA в Україні, заявляє про те, що завжди з великою повагою ставиться до роботи справжніх професіоналів у журналістській галузі, готова надавати необхідну інформацію та коментарі, співпрацювати в сфері інформування громадськості про італійський автопром.

 

Але дана позиція не поширюється на портал infocar.ua, що сповідує «політику подвійних стандартів», необ'єктивність та особисту упередженість. Компанія «Італавто Центр» оголошує про повне припинення будь-якого співробітництва з згаданим інтернет-ресурсом, і закликає наслідувати своєму прикладу всіх, для кого неприпустима неправда, суб'єктивізм і упередженість у подачі інформації.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.