Відсутність такту, відсутність культури, відсутність компетенції - небезпечне поєднання!

   

11.03.2013

«… засрали весь сайт своим г&&&м…», «… ваших консерв…», «… идите со своими Фиатами, Лянчами и Альфами на рынок и парьте их там. Попуститесь…»

 

Це не уривки з розмови малолітніх хуліганів та не переписка гопників. Такий тон і такі висловлювання дозволила собі «відома» людина, один із засновників інтернет-ресурсу infocar.ua і його головний редактор Павло Кащук. Причому спрямовані вони на адресу продукції одного з найбільших світових автомобільних концернів і його офіційних представників в Україні.

 

Десятки тисяч автолюбителів нашої країни зупинили свій вибір на простих, надійних, невибагливих і безпечних автомобілях Fiat. Легендарні моделі Alfa Romeo і Lancia прикрашають найбільші автомобільні музеї та колекції, а внесок італійських брендів в розвиток автомобілебудування визнаний у всьому світі.

 

Але це не має абсолютно ніякого значення для головного редактора infocar.ua, оскільки, за його словами, у них «не склалися взаємини з представниками Fiat». І саме тому будь-які обговорення моделей концерну Fiat на сайті  грунтовно «зачищаються» адміністраторами (видаляються позитивні відгуки, рекомендації), питання зі згадуванням продукції італійського концерну розцінюється як «піар» та відгуки якихось «м...».

 

Упереджене ставлення редакції порталу infocar.ua до продукції концерну Fiat, зневага основами журналістської етики, необ'єктивність редакції є дуже небезпечним явищем, оскільки тільки здорова конкуренція та відкритість є основою прогресу в будь-якій сфері, і особливо у сфері автопрому.

 

Зі свого боку компанія «Італавто Центр», один із найстаріших офіційних дилерів концерну Fiat SpA в Україні, заявляє про те, що завжди з великою повагою ставиться до роботи справжніх професіоналів у журналістській галузі, готова надавати необхідну інформацію та коментарі, співпрацювати в сфері інформування громадськості про італійський автопром.

 

Але дана позиція не поширюється на портал infocar.ua, що сповідує «політику подвійних стандартів», необ'єктивність та особисту упередженість. Компанія «Італавто Центр» оголошує про повне припинення будь-якого співробітництва з згаданим інтернет-ресурсом, і закликає наслідувати своєму прикладу всіх, для кого неприпустима неправда, суб'єктивізм і упередженість у подачі інформації.

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»

Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа! Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа!

19.08.2019 З сьогоднішнього дня вартість автомобіля Fiat Tipo знижена на 20 000 гривень.

Світова прем'єра електричного Fiat Ducato Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

14.08.2019 Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє! Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє!

09.08.2019 Нова версія італійського автомобільного шедевра була випущена на честь дня народження Cinquecento та 120-й річниці від дня заснування концерну Fiat

Великі машини великих часів! Великі машини великих часів!

05.08.2019 Alfa Romeo Tipo 159 "Alfetta" 1938 року випуску - один з найуспішніших гоночних автомобілів в історії Формули-1 - очолив парад відкриття британського етапу королівських гонок