Відсутність такту, відсутність культури, відсутність компетенції - небезпечне поєднання!

   

11.03.2013

«… засрали весь сайт своим г&&&м…», «… ваших консерв…», «… идите со своими Фиатами, Лянчами и Альфами на рынок и парьте их там. Попуститесь…»

 

Це не уривки з розмови малолітніх хуліганів та не переписка гопників. Такий тон і такі висловлювання дозволила собі «відома» людина, один із засновників інтернет-ресурсу infocar.ua і його головний редактор Павло Кащук. Причому спрямовані вони на адресу продукції одного з найбільших світових автомобільних концернів і його офіційних представників в Україні.

 

Десятки тисяч автолюбителів нашої країни зупинили свій вибір на простих, надійних, невибагливих і безпечних автомобілях Fiat. Легендарні моделі Alfa Romeo і Lancia прикрашають найбільші автомобільні музеї та колекції, а внесок італійських брендів в розвиток автомобілебудування визнаний у всьому світі.

 

Але це не має абсолютно ніякого значення для головного редактора infocar.ua, оскільки, за його словами, у них «не склалися взаємини з представниками Fiat». І саме тому будь-які обговорення моделей концерну Fiat на сайті  грунтовно «зачищаються» адміністраторами (видаляються позитивні відгуки, рекомендації), питання зі згадуванням продукції італійського концерну розцінюється як «піар» та відгуки якихось «м...».

 

Упереджене ставлення редакції порталу infocar.ua до продукції концерну Fiat, зневага основами журналістської етики, необ'єктивність редакції є дуже небезпечним явищем, оскільки тільки здорова конкуренція та відкритість є основою прогресу в будь-якій сфері, і особливо у сфері автопрому.

 

Зі свого боку компанія «Італавто Центр», один із найстаріших офіційних дилерів концерну Fiat SpA в Україні, заявляє про те, що завжди з великою повагою ставиться до роботи справжніх професіоналів у журналістській галузі, готова надавати необхідну інформацію та коментарі, співпрацювати в сфері інформування громадськості про італійський автопром.

 

Але дана позиція не поширюється на портал infocar.ua, що сповідує «політику подвійних стандартів», необ'єктивність та особисту упередженість. Компанія «Італавто Центр» оголошує про повне припинення будь-якого співробітництва з згаданим інтернет-ресурсом, і закликає наслідувати своєму прикладу всіх, для кого неприпустима неправда, суб'єктивізм і упередженість у подачі інформації.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію