Вільні в управлінні

Вільні в управлінні

   

26.11.2013

Сьогодні на нашому сайті з'явилася сторінка, на якій розміщена інформація про автомобільне обладнання для людей з обмеженими можливостями

 

Соціальна відповідальність завжди була невід'ємною частиною бізнес-моделі Fiat Group. Саме тому італійський автовиробник дуже велику увагу приділяє виробництву спеціального обладнання, яке дозволяє людям з обмеженими фізичними можливостями вільно управляти автомобілем.

 

Електронні акселератори і гальмівні важелі, автоматичне зчеплення та інфрачервоні пульти управління, спеціальні системи посадки пасажирів і занижені навантажувальні поверхні – Fiat пропонує великі можливості для адаптації автомобіля під вимоги людей з обмеженими можливостями.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що більша частина вищевказаного обладнання може бути встановлена додатково на автомобілях, які поставляються в Україну.

 

Fiat робить все, щоб водіння для людей з обмеженими фізичними можливостями було не мрією, а дійсністю!

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!

Новий Abarth - всього 1 949 примірників Новий Abarth - всього 1 949 примірників

29.10.2019 Новий Abarth 695 70° Anniversario special edition був представлений у жовтні на Abarth Days, найбільших зборах шанувальників марки Скорпіона в Європі

Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»!

25.10.2019 Версія Street, яка завойовує все більшу популярність в Європі, тепер і в Україні

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!