Вільні в управлінні

Вільні в управлінні

   

26.11.2013

Сьогодні на нашому сайті з'явилася сторінка, на якій розміщена інформація про автомобільне обладнання для людей з обмеженими можливостями

 

Соціальна відповідальність завжди була невід'ємною частиною бізнес-моделі Fiat Group. Саме тому італійський автовиробник дуже велику увагу приділяє виробництву спеціального обладнання, яке дозволяє людям з обмеженими фізичними можливостями вільно управляти автомобілем.

 

Електронні акселератори і гальмівні важелі, автоматичне зчеплення та інфрачервоні пульти управління, спеціальні системи посадки пасажирів і занижені навантажувальні поверхні – Fiat пропонує великі можливості для адаптації автомобіля під вимоги людей з обмеженими можливостями.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що більша частина вищевказаного обладнання може бути встановлена додатково на автомобілях, які поставляються в Україну.

 

Fiat робить все, щоб водіння для людей з обмеженими фізичними можливостями було не мрією, а дійсністю!

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!

Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019 Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019

26.11.2019 Революційний концепт Fiat Centoventi - бачення електричної мобільності майбутнього від Fiat - удостоєний однієї з найпрестижніших у світі нагороди в області промислового дизайну