Вінтажне диво

   

08.11.2013

Поява на дорозі цієї машини завжди викликає подив. Вона завжди привертає до себе підвищену увагу. Ще б пак - адже це Autobianchi Bianchina 1959 року!

 

Італійка Анна-Ліза Маніскалько обожнює свій автомобіль. Раніше він знаходився в колекції дуже рідкісних та старовинних автомобілів, яку довгий час збирав батько Анни-Лізи. І в день 18-річчя дочки колекціонер дозволив їй обрати один з них у якості подарунка.

 

Який же вибір зробила дівчина? Він був непростим, адже в батьківській колекції був і Porsche 911, і Alfa Romeo Spider, і Volkswagen Beetle.

 

Але вибір Анни-Лізи припав на вінтажний кабріолет Autobianchi Bianchina 1959 року. Цей невеликий автомобіль випускався італійським виробником Autobianchi з 1957 по 1970 роки на базі оригінального Fiat 500. Свій вибір дівчина пояснила просто: «Він викликає посмішку на обличчях перехожих».

 

І нехай об'єм двигуна автомобіля складає всього 479 куб. см., а максимальна швидкість, яку він здатний розвинути - 50 км/год, але він, як ніхто інший, здатний справити враження на людей. Bianchina дарує гарний настрій не тільки своїй господині, а й оточуючим. «Інші машини постійно гудуть мені і я ніколи не знаю - чи то вони висловлюють захоплення, чи то просять їхати швидше, - з посмішкою додає Анна-Ліза. - Але я ніколи не залишаюся без уваги!».

 

Він маленький, яскравий, словом - незвичайний! Справжній італійський автомобіль!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.