Вінтажне диво

   

08.11.2013

Поява на дорозі цієї машини завжди викликає подив. Вона завжди привертає до себе підвищену увагу. Ще б пак - адже це Autobianchi Bianchina 1959 року!

 

Італійка Анна-Ліза Маніскалько обожнює свій автомобіль. Раніше він знаходився в колекції дуже рідкісних та старовинних автомобілів, яку довгий час збирав батько Анни-Лізи. І в день 18-річчя дочки колекціонер дозволив їй обрати один з них у якості подарунка.

 

Який же вибір зробила дівчина? Він був непростим, адже в батьківській колекції був і Porsche 911, і Alfa Romeo Spider, і Volkswagen Beetle.

 

Але вибір Анни-Лізи припав на вінтажний кабріолет Autobianchi Bianchina 1959 року. Цей невеликий автомобіль випускався італійським виробником Autobianchi з 1957 по 1970 роки на базі оригінального Fiat 500. Свій вибір дівчина пояснила просто: «Він викликає посмішку на обличчях перехожих».

 

І нехай об'єм двигуна автомобіля складає всього 479 куб. см., а максимальна швидкість, яку він здатний розвинути - 50 км/год, але він, як ніхто інший, здатний справити враження на людей. Bianchina дарує гарний настрій не тільки своїй господині, а й оточуючим. «Інші машини постійно гудуть мені і я ніколи не знаю - чи то вони висловлюють захоплення, чи то просять їхати швидше, - з посмішкою додає Анна-Ліза. - Але я ніколи не залишаюся без уваги!».

 

Він маленький, яскравий, словом - незвичайний! Справжній італійський автомобіль!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino