Вінтажне диво

   

08.11.2013

Поява на дорозі цієї машини завжди викликає подив. Вона завжди привертає до себе підвищену увагу. Ще б пак - адже це Autobianchi Bianchina 1959 року!

 

Італійка Анна-Ліза Маніскалько обожнює свій автомобіль. Раніше він знаходився в колекції дуже рідкісних та старовинних автомобілів, яку довгий час збирав батько Анни-Лізи. І в день 18-річчя дочки колекціонер дозволив їй обрати один з них у якості подарунка.

 

Який же вибір зробила дівчина? Він був непростим, адже в батьківській колекції був і Porsche 911, і Alfa Romeo Spider, і Volkswagen Beetle.

 

Але вибір Анни-Лізи припав на вінтажний кабріолет Autobianchi Bianchina 1959 року. Цей невеликий автомобіль випускався італійським виробником Autobianchi з 1957 по 1970 роки на базі оригінального Fiat 500. Свій вибір дівчина пояснила просто: «Він викликає посмішку на обличчях перехожих».

 

І нехай об'єм двигуна автомобіля складає всього 479 куб. см., а максимальна швидкість, яку він здатний розвинути - 50 км/год, але він, як ніхто інший, здатний справити враження на людей. Bianchina дарує гарний настрій не тільки своїй господині, а й оточуючим. «Інші машини постійно гудуть мені і я ніколи не знаю - чи то вони висловлюють захоплення, чи то просять їхати швидше, - з посмішкою додає Анна-Ліза. - Але я ніколи не залишаюся без уваги!».

 

Він маленький, яскравий, словом - незвичайний! Справжній італійський автомобіль!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію