Вірний вибір

   

19.03.2014

Спорткар Alfa Romeo 4C обраний як офіційний safety car чемпіонату світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях WTCC 2014

 

Компанія Eurosport Events, промоутер чемпіонату, не випадково обрала «машиною безпеки» чемпіонату саме 4С. Компактний суперкар став переможцем опитування, поведеного міжнародною мережею сайтів Eurosport. Розроблений інженерами Alfa Romeo і Maserati сучасний символ італійського бренду, автомобіль з моменту свого народження заслужив міжнародне визнання за видатні показники керованості, динаміки і технологічності.

 

Дебютує спеціальна версія Alfa Romeo 4C на трасі Мулай Ель-Хасан в Марракеші 12 та 13 квітня. На власні очі побачити видатний італійський автомобіль зможуть шанувальники автоспорту в 12 країнах на 4 континентах, де будуть проходити етапи чемпіонату світу, а також мільйони телеглядачів прямих ефірів на телеканалах Eurosport та Eurosport 2.

 

Alfa Romeo 4C: суть спортивного автомобіля

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino