Вірний вибір

   

19.03.2014

Спорткар Alfa Romeo 4C обраний як офіційний safety car чемпіонату світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях WTCC 2014

 

Компанія Eurosport Events, промоутер чемпіонату, не випадково обрала «машиною безпеки» чемпіонату саме 4С. Компактний суперкар став переможцем опитування, поведеного міжнародною мережею сайтів Eurosport. Розроблений інженерами Alfa Romeo і Maserati сучасний символ італійського бренду, автомобіль з моменту свого народження заслужив міжнародне визнання за видатні показники керованості, динаміки і технологічності.

 

Дебютує спеціальна версія Alfa Romeo 4C на трасі Мулай Ель-Хасан в Марракеші 12 та 13 квітня. На власні очі побачити видатний італійський автомобіль зможуть шанувальники автоспорту в 12 країнах на 4 континентах, де будуть проходити етапи чемпіонату світу, а також мільйони телеглядачів прямих ефірів на телеканалах Eurosport та Eurosport 2.

 

Alfa Romeo 4C: суть спортивного автомобіля

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.