Вперше в історії - 0,9 TwinAir Turbo Natural Power

   

28.09.2012

Автоконцерн FIAT представив на автомобілі Panda перший в світі двигун TwinАir Turbo на природному газі – дуже економічний та екологічний

Новий двигун 0,9 TwinAir Turbo Natural Power потужністю 80 к.с. має рекордно низький рівень шкідливих викидів CO2 - 86 г/км та один з кращих на ринку показників витрат метану: 3,1 кг/100 км у змішаному циклі. Це приблизно на 10% нижче, ніж у класичного двигуна 1,4 Panda Natural Power. Але при цьому продуктивність у новачка збільшилася на 30% в порівнянні з попередником.

 

Крім метанової паливної системи в автомобілі є і незалежна бензинова система, але вона є, швидше за все, допоміжною. Запуск двигуна здійснюється на бензині, після чого автоматично відбувається перемикання на метан. Зворотне включення бензинової паливної системи відбувається тільки у випадку закінчення природного газу. Також водій завжди може примусово включити будь-яку з систем шляхом натискання кнопки на приладовій панелі.

 

Нова Panda TwinAir Natural Power Turbo потужністю 80 к.с. забезпечує високу питому потужність та відмінний крутний момент, залишаючись при цьому лідером у плані економічності та екологічності. Автомобіль з даними мотором маневрений, упевнено відчуває себе на дорозі, що дозволяє водієві отримувати задоволення від водіння - і це завжди було відмінною рисою моделей італійського виробника. А ідеальна інтеграція всіх компонентів системи з передовими технологіями - такими, як система MultiAir і турбонаддув - є гарантією максимальної надійності двигуна. При цьому, Panda з новим газовим силовим агрегатом задовольняє реальні потреби клієнтів, особливо з урахуванням постійного зростання цін як на бензин, так і на дизельне паливо.

 

З економічної точки зору метан є реальною альтернативою традиційним видам палива. Так, вартість природного газу нижче ніж вартість дизельного або бензинового палива, що дозволяє зменшити «паливну» статтю витрат практично в два рази. Тому Fiat Panda TwinAir Turbo Natural Power, оснащена бітоплівним метано-бензиновим двигуном, здатна забезпечити максимальну свободу пересування.

 

Іншим важливим фактором є те, що за даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, метан є одним з найбезпечніших видів палива, поступаючись за цим показником лише дизельному пальному. Метан не токсичний і має знижену пожежонебезпечність, дозволяє істотно скоротити шкідливі викиди в атмосферу. Так, природний газ виділяє оксидів азоту на 90% менше, ніж дизельне паливо, а в порівнянні з бензином кількість незгорілих вуглеводнів знижується приблизно на 75%, оксидів азоту приблизно на 50%, а викиди CO2 – на 23%.

 

Новий двигун TwinAir Natural Power Turbo ще раз підтверджує, що не даремно FIAT вже п'ять років поспіль визнається екологічним автомобільним брендом у Європі.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino