Всі дороги належать їм!

   

09.04.2013

Це слоган нового фільму «Форсаж 6», автомобільною зіркою якого стала Alfa Romeo Giulietta. Світова прем'єра картини відбудеться 22 травня

 

Елітна команда гонщиків на чолі з Домініком (Ван Дізель) знову збирається разом, щоб зупинити банду небезпечних і жорстоких найманців-водіїв. Один з найбільш захоплюючих і видовищних кадрів фільму - гонка по злітній смузі величезного літака та потужної Alfa Romeo Giulietta, якою управляє герой Ван Дизеля.

 

Втім, не тільки стрітрейсери оцінили можливості та міць Giulietta. Автомобіль користується великою популярністю в Європі. А на своїй батьківщині - в Італії - протягом останніх місяців Giulietta є найбільш продаваним 5-дверним компактним седаном, а у всьому світі з моменту запуску виробництва в травні 2010 року було продано майже 200 тисяч машин.

 

Шанувальники Alfa Romeo оцінили і неповторний шарм, і рівень безпеки (за результатами рейтингу EuroNCAP Alfa Romeo Giulietta визнана самим безпечним компактом у світі), і інноваційні технічні рішення. А тим, хто любить великі швидкості та цінує стрімкий відгук автомобіля, припала до душі фірмова роботизована коробка передач Alfa TCT, яка, до речі, була визнана кращою автоматичної КП в своїй категорії по співвідношенню економічності і продуктивності, відмінної керованості і комфортабельності.

 

Дивимося трейлер до фільму!

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!