1300 км без дозаправки

   

25.12.2012

Концерт FIAT представив нову модель Lancia Ypsilon Ecochic Methane з подвійною подачею палива: бензину та газу

 

Італійське автомобільне газове обладнання добре зарекомендувало себе в багатьох країнах світу, зокрема в Україні. Тим цікавіше буде новинка від Lancia - модель Ypsilon Ecochic Methane, яка оснащена як газовою паливною системою, так і бензиновою.

 

До того ж перемикати подачу пального для 0,9-літрового двоциліндрового турбодвигуна TwinAir потужністю 80 к.с можна дуже легко у будь-який момент поїздки. Дві паливні системи незалежні одна від одної: у стандартних умовах двигун працює на газі (тільки при включенні двигуна використовується бензин). Як тільки запаси метану закінчуються, в роботу вступає бензинова система. Тим не менш, завжди можна переключитися з газу на бензин і назад, натиснувши кнопку на приладовій панелі.

 

Творці бітоплівной системи підкреслюють, що запасу палива вистачає на 1300 км їзди по трасі. Метановий балон вміщує в себе 12 кг газу, що забезпечить їзду як мінімум на 400 км, а 40-літровий бензиновий бак гарантує запас ходу ще на 900 км. Причому, незважаючи на бітоплівную систему, об'єм багажника не постраждав і становить 202 літри.

 

Економічна і практична Lancia Ypsilon Ecochic Methane має до того ж стильний і оригінальний дизайн, яким завжди визначались італійські автомобілі. Творці переконані, що модель знайде свого покупця. Адже її попередник - Ypsilon Ecochic TwinAir - показав відмінні результати продаж протягом 2012 року і був одним з найпопулярніших автомобілів у своєму сегменті в Італії.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino