Ювілей маестро

Ювілей маестро

   

19.08.2013

Що може об'єднувати комп'ютерні прототипи компанії Apple, фотоапарати фірми Nikon і карабіни Beretta? Тільки одне - над їх дизайном працював маестро Джорджетто Джуджаро, який 7 серпня відзначив 75-річний ювілей

 

Але, безумовно, найбільшу популярність Джуджаро завоював на ниві автомобільного дизайну. У 1999 році він отримав почесний титул «Автомобільний Дизайнер Століття», а в 2002 його ім'я було вписане в «Зал автомобільної слави».

 

У Центрі стилю Fiat Джорджетто почав працювати ще в сімнадцять років, відразу після закінчення Академії витончених мистецтв. Його вчителем був легендарний Данте Джакоза, який створив дизайн воістину народного італійського автомобіля Fiat 500 «Topolino» («Мишеня») і всесвітньо відомого Fiat-124, який був визнаний кращим автомобілем Європи 1966 (у СРСР був відомий як ВАЗ-2101). Потім волелюбний художник переходить у італійську компанію Bertone, а ще пізніше його переманює на посаду директора Центру Технології та Стилю кузовне ательє Ghia. Але в 1969 році Джорджетто спільно з талановитим інженером Альдо Мантовані засновує власну інжинірингову компанію ItalDesign. І незабаром компанія прославляється як провідний європейський розробник дизайну автомобілів.

 

Внесок Джорджетто Джуджаро у цей напрямок важко переоцінити. ItalDesign Giugiaro замовляли розробку дизайну своїх автомобілів практично всі найбільші світові концерни. Джуджаро визначав не тільки зовнішній вигляд цілого ряду моделей-бестселерів, а й основні напрямки автомобільного дизайну. Ось лише мала частина творінь великого майстра: 

Alfa Romeo Brera (2002)

 

Ferrari GG50 (2005)

 

BMW Nazca C2 Spider (1993)

 

Bugatti Veyron (2006)

 

Fiat Grande Punto (2005)

 

Ford Mustang Giugiaro (2006)

 

Lamborghini Cala (1995)

 

Lancia Delta (1979)

 

Maserati Quattroporte (1976)

 

Lexus GS (1993)

 

Volkswagen Scirocco (1974)

 

Джорджетто говорить, що він шаленіє від процесу роботи над виглядом автомобіля, але не від самих автомобілів. Сьогодні Джуджаро відповідає за визначення загальної стилістики кузова тієї чи іншої машини, а деталями та інтер'єром займаються співробітники компанії. Маестро щиро переконаний, що нічого видатного не вчинив і єдиною своєю заслугою вважає лише те, що завжди повністю віддавався улюбленій справі. Адже його девіз: «Домагайся свого!»

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»