Ювілейний гран-прі

   

24.04.2019

Команда Alfa Romeo, переможець першого Гран-прі та першого чемпіонату в історії Формули-1, взяла участь в ювілейному Гран-прі - тисячному в історії королівських гонок

 

Довга і захоплююча історія Формули-1 почалася у 1950 році з першого чемпіонату світу. Тоді гонка пройшла на трасі Сільверстоун у Великобританії, однієї з найвідоміших трас світу. Гоночна команда Alfa Romeo складалася з чотирьох автомобілів моделі 158, а керували ними великі гонщики Джузеппе "Ніно" Фаріна, Хуан Мануель Фанхіо, Луїджі Фаджолі та Редж Парнелл.

 

У той час, за спогадами інженера Alfa Romeo Джузеппе Буссо, для «команди трьох Ф» існувало тільки одне питання - в якому порядку вони займуть подіум після гонки. І це не дивно, адже модель Alfa Romeo 158 мала потужність 350 к.с. та розвивала максимальну швидкість 290 км/год - видатні характеристики на той час.

 

Відтоді спортивна історія Alfa Romeo стала низкою перемог у багатьох міжнародних чемпіонатах, в тому числі й у Формулі-1. А два роки тому відбулося повернення Alfa на траси королівських гонок. І нова команда Alfa Romeo Racing продовжує славні традиції легендарного італійського бренду.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!