Ювілейний гран-прі

   

24.04.2019

Команда Alfa Romeo, переможець першого Гран-прі та першого чемпіонату в історії Формули-1, взяла участь в ювілейному Гран-прі - тисячному в історії королівських гонок

 

Довга і захоплююча історія Формули-1 почалася у 1950 році з першого чемпіонату світу. Тоді гонка пройшла на трасі Сільверстоун у Великобританії, однієї з найвідоміших трас світу. Гоночна команда Alfa Romeo складалася з чотирьох автомобілів моделі 158, а керували ними великі гонщики Джузеппе "Ніно" Фаріна, Хуан Мануель Фанхіо, Луїджі Фаджолі та Редж Парнелл.

 

У той час, за спогадами інженера Alfa Romeo Джузеппе Буссо, для «команди трьох Ф» існувало тільки одне питання - в якому порядку вони займуть подіум після гонки. І це не дивно, адже модель Alfa Romeo 158 мала потужність 350 к.с. та розвивала максимальну швидкість 290 км/год - видатні характеристики на той час.

 

Відтоді спортивна історія Alfa Romeo стала низкою перемог у багатьох міжнародних чемпіонатах, в тому числі й у Формулі-1. А два роки тому відбулося повернення Alfa на траси королівських гонок. І нова команда Alfa Romeo Racing продовжує славні традиції легендарного італійського бренду.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.