З днем народженням, Cinquecento!

   

17.07.2019

Весела різнобарвна колона з 100 «п'ятисотих» піднялася на дах будівлі Lingotto в Турині, щоб влаштувати незвичайне привітання

 

У різних місцях з розмахом пройшли урочистості, присвячені дню народження легендарного «п'ятисотого». Першими, хто привітав символ бренду з днем народження, були співробітники Fiat та власники Cinquecento, які підняли свої улюблені автомобілі на дах будівлі Lingotto в Турині, сформувавши напис «З днем народження, 500». Весела різнобарвна колона з 100 автомобілів зібралася в тій будівлі, де в 50-х роках минулого століття «п'ятисотий» був протестований перед тим, як відправитися підкорювати світ. 

 

«З днем народження, найулюбленіший автомобіль в Італії і дуже улюблений в усій Європі. Fiat 500 є європейським лідером в сегменті міських автомобілів та найбільш продаваним автомобілем FCA за останні 2 роки. Все це є показником воістину народної любові автомобілістів к нашому Cinquecento», - сказав Лука Наполітано, один з керівників брендів Fiat і Abarth.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.