З днем народженням, Cinquecento!

   

17.07.2019

Весела різнобарвна колона з 100 «п'ятисотих» піднялася на дах будівлі Lingotto в Турині, щоб влаштувати незвичайне привітання

 

У різних місцях з розмахом пройшли урочистості, присвячені дню народження легендарного «п'ятисотого». Першими, хто привітав символ бренду з днем народження, були співробітники Fiat та власники Cinquecento, які підняли свої улюблені автомобілі на дах будівлі Lingotto в Турині, сформувавши напис «З днем народження, 500». Весела різнобарвна колона з 100 автомобілів зібралася в тій будівлі, де в 50-х роках минулого століття «п'ятисотий» був протестований перед тим, як відправитися підкорювати світ. 

 

«З днем народження, найулюбленіший автомобіль в Італії і дуже улюблений в усій Європі. Fiat 500 є європейським лідером в сегменті міських автомобілів та найбільш продаваним автомобілем FCA за останні 2 роки. Все це є показником воістину народної любові автомобілістів к нашому Cinquecento», - сказав Лука Наполітано, один з керівників брендів Fiat і Abarth.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino