Захист від раптовості

   

25.02.2013

Рекламний постер про систему екстреного гальмування Fiat увійшов у колекцію найкращих принтів за версією одного з провідних рекламних порталів AdMe

 

Портал AdMe.ru кожен місяць представляє добірку найцікавішої друкованої реклами з усього світу. Рекламний постер про Panic Brake Assistance System - електронно-пневматичною системи екстреного гальмування Fiat - увійшла в ТОП січня цього року.

 

Творці реклами - рекламне агентство Leo Burnett - підійшло до роботи з гумором. На одному плакаті зображений олень, який чекає за деревом машину, щоб раптово вискочити на дорогу. На іншому плакаті - хитрючий кіт, який хоче налякати іншого кота і внаслідок чого той неминуче вибіжить на дорогу перед автомобілем, що наближається. Обидва плаката об'єднані єдиним слоганом: «Panic Brake Assistance System. Тому що тварини люблять з'являтися раптово».

 

Дійсно, на дорозі деколи виникають ситуації, коли необхідно різко загальмувати. Однак, за статистикою близько 90% водіїв при екстреному випадку натискають на педаль гальма недостатньо швидко та сильно. Реакція на ситуацію у електронної системи набагато оперативніше і точніше. Panic Brake Assistance System від Fiat швидко та ефективно зупиняє автомобіль у разі екстреної необхідності. З її допомогою гальмівний шлях автомобіля зменшується на 10-15%. І іноді ці відсотки стають вирішальними...

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»