«Зелені» зірки

   

13.11.2013

Fiat Panda та Fiat 500L, оснащені екологічно чистими  двигунамиі, здійснили автопробіг Green Road Show

 

Цей пробіг був приурочений Міжнародній виставці ECOMONDO, присвяченій екологічно орієнтованому бізнесу. Це найбільший форум, на якому обговорюються напрями розвитку екологічно чистих технологій і нові моделі економічного зростання. Традиційно зі своїми експозиціями брали участь компанії - лідери виробництва екологічно чистих транспортних засобів.

 

Італійський автоконцерн Fiat приділяє велику увагу охороні навколишнього середовища і створений ним двигун Turbo TwinAir Natural Power був визнаний кращим екологічним мотором в світі та став володарем престижного титулу « Best Green Engine of the Year 2013».

 

Щоб показати відмінні експлуатаційні характеристики цього екологічного і економічного силового агрегату і був організований пробіг Green Road Show. У ньому взяв участь Fiat Panda Trekking Natural Power, оснащений двигуном 0,9 Turbo TwinAir Natural Power потужністю 80 к.с., та Fiat 500L з метановим TwinAir Turbo. Зі звітами про пробіг, фотографіями та враженнями учасників можна знайомитися на офіційних сторінках Fiat в соціальних мережах.

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!

Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019 Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019

26.11.2019 Революційний концепт Fiat Centoventi - бачення електричної мобільності майбутнього від Fiat - удостоєний однієї з найпрестижніших у світі нагороди в області промислового дизайну