Життєрадісні версії

   

04.04.2014

Fiat випустив одразу дві модифікації популярних міських автомобілів - Panda Young і Punto Young. Нові моделі - відмінний варіант для молодих та стильних

Відмінними рисами новинок є несерійні кольори, а також наявність яскравих деталей, таких як бічні і задні наклейки з логотипом Young, матові поліровані колісні диски, «свіжий» динамічний інтер'єр з жовтою контрастною стрічкою.

Обидві версії відрізняються високим рівнем базового оснащення, а також комплектуються інноваційною мультимедійною системою My Stream Radio Clarion, що дозволяє дзвонити та спілкуватися з друзями, не відриваючи рук від керма, а також відтворювати улюблену музику зі смартфона. Це можливо завдяки вбудованому бездротовому інтерфейсу Bluetooth, який підтримує голосові команди і завантаження телефонної книги. Функція потокового аудіо надає можливість слухати плей-листи або радіо в машині без проводів, використовуючи лише смартфон або інший пристрій.

З версіями Young стартує рекламна компанія «Fiat Simply Contagious». Рекламний ролик, створений Leo Burnett і режисером Federico Brugia, відмінно передає атмосферу життєрадісного і свіжого стилю, який притаманний цим автомобілям.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino