Життєрадісні версії

   

04.04.2014

Fiat випустив одразу дві модифікації популярних міських автомобілів - Panda Young і Punto Young. Нові моделі - відмінний варіант для молодих та стильних

Відмінними рисами новинок є несерійні кольори, а також наявність яскравих деталей, таких як бічні і задні наклейки з логотипом Young, матові поліровані колісні диски, «свіжий» динамічний інтер'єр з жовтою контрастною стрічкою.

Обидві версії відрізняються високим рівнем базового оснащення, а також комплектуються інноваційною мультимедійною системою My Stream Radio Clarion, що дозволяє дзвонити та спілкуватися з друзями, не відриваючи рук від керма, а також відтворювати улюблену музику зі смартфона. Це можливо завдяки вбудованому бездротовому інтерфейсу Bluetooth, який підтримує голосові команди і завантаження телефонної книги. Функція потокового аудіо надає можливість слухати плей-листи або радіо в машині без проводів, використовуючи лише смартфон або інший пристрій.

З версіями Young стартує рекламна компанія «Fiat Simply Contagious». Рекламний ролик, створений Leo Burnett і режисером Federico Brugia, відмінно передає атмосферу життєрадісного і свіжого стилю, який притаманний цим автомобілям.

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!

Новий Abarth - всього 1 949 примірників Новий Abarth - всього 1 949 примірників

29.10.2019 Новий Abarth 695 70° Anniversario special edition був представлений у жовтні на Abarth Days, найбільших зборах шанувальників марки Скорпіона в Європі

Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»!

25.10.2019 Версія Street, яка завойовує все більшу популярність в Європі, тепер і в Україні

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!