«Живий» Fiat 500 Abarth

   

26.07.2013

Силует зарядженого «пятисотого» з голих жіночих тіл. Фантастика? Ні, унікальна реклама

 

Такого в світі реклами ще не було. Для створення рекламного плаката кабріолета Fiat 500 Abarth запросили 12 дівчат-акробаток, яких попередньо прикрасили фахівці з боді-арт. Причому малюнки на моделях були незвичайні - кожна з дівчат була розмальована під якусь частину «пятисотого» - колесо, бампер або двері.

 

Але найцікавіше було потім - коли з дівчат буквально «зліпили» силует Fiat 500 Abarth Cabrio. Фотознімок «живий» скульптури буде опублікований у спецвипуску журналу The Magazine's Body Issue, присвяченого красі оголеної натури. «Ми хотіли створити для журналу щось настільки ж унікальне, як і сам кабріолет Fiat 500 Abarth», - сказав про знімок глава Fiat в Північній Америці Джейсон Стойцевіч.

А переконатися в тому, що фото - не результат «фотошопу», можна подивившись відеоролик «За лаштунками: FIAT Body Paint», який розповідає про всі етапи створення цього рекламного шедевра. До речі, підпис до плакату говорить: «Зроблений з чистих мускулів».

 

І з цим не посперечаєшся!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію