«Живий» Fiat 500 Abarth

   

26.07.2013

Силует зарядженого «пятисотого» з голих жіночих тіл. Фантастика? Ні, унікальна реклама

 

Такого в світі реклами ще не було. Для створення рекламного плаката кабріолета Fiat 500 Abarth запросили 12 дівчат-акробаток, яких попередньо прикрасили фахівці з боді-арт. Причому малюнки на моделях були незвичайні - кожна з дівчат була розмальована під якусь частину «пятисотого» - колесо, бампер або двері.

 

Але найцікавіше було потім - коли з дівчат буквально «зліпили» силует Fiat 500 Abarth Cabrio. Фотознімок «живий» скульптури буде опублікований у спецвипуску журналу The Magazine's Body Issue, присвяченого красі оголеної натури. «Ми хотіли створити для журналу щось настільки ж унікальне, як і сам кабріолет Fiat 500 Abarth», - сказав про знімок глава Fiat в Північній Америці Джейсон Стойцевіч.

А переконатися в тому, що фото - не результат «фотошопу», можна подивившись відеоролик «За лаштунками: FIAT Body Paint», який розповідає про всі етапи створення цього рекламного шедевра. До речі, підпис до плакату говорить: «Зроблений з чистих мускулів».

 

І з цим не посперечаєшся!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino