Зірки Alfa Romeo на Paris Motor Show

   

23.10.2014

Новинки Alfa Romeo - від несерійних моделей до прототипів майбутнього - привертали підвищену увагу всіх відвідувачів Паризького авто шоу

 

Уже понад століття компанія Alfa Romeo створює автомобілі для тих, хто хоче отримати не просто транспортний засіб. Ці машини для тих, хто шукає непередавані емоції від керування унікальними автомобілями, від їх маневреності, потужності та безпеки.

 

Зірками стенда, безсумнівно, були прототип кабріолета Alfa Romeo 4C Spider - результат кропіткого стилістичного дослідження, серійне виробництво машини планується на початку 2015 року, і купе Alfa Romeo 4C- сучасний символ бренду, квінтесенція спортивного автомобіля, стильного та динамічного.

 

Також відвідувачі виставки могли ознайомитися з «зарядженими» версіями Quadrifoglio Verde моделей Giulietta і MiTo. Компактні і потужні двигуни цих автомобілів забезпечують ідеальне співвідношення ваги і потужності, а технології Alfa Romeo – унікальне відчуття від керування цими автомобілями. Ці автомобіля - данина легендарної історії Quadrifoglio Verde - символу Alfa Romeo з 1923 року.

 

На зв'язок між автомобілями минулого і сьогодення вказувало сусідство на стенді нової модифікації Giulietta Sprint та унікальної Giulietta Sprint 1954 року.

 

Нова Giulietta Sprint відрізняється нестандартною вихлопною системою, несерійними легкосплавними дисками 17", спортивним заднім бампером. Автомобіль також має несерійне внутрішнє оздоблення і зовнішні дзеркала заднього виду, комбінований салон з тканини і алькантари з червоною строчкою та логотипом Sprint на підголівниках. У версії дебютує новий бензиновий двигун 1.4 MultiAir Turbo потужністю 150 к.с., що забезпечує максимальну швидкість 210 км/г, динаміку розгону до «сотки» за 8,2 секунди при мінімальних витратах пального та викиди вуглекислого газу: 5,6 л/100 км і 129 г/км CO2 в змішаному циклі.

 

До уваги відвідувачів виставки також було представлено новий MiTo Junior - модель, яка призначена для молодих покупців. Дана модель оснащена турбодізельним силовим агрегатом 1.3 JTDm потужністю 85 к.с.

 

Alfa Romeo - автомобілі, які ніколи не розчарують!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію