Зірки Alfa Romeo

   

27.03.2014

Німецьке місто Ессен зараз заповнено шанувальниками колекційних автомобілів - адже тут проходить виставка старовинних і спортивних автомобілів Techno Classica 2014. 

Щороку в Ессені можна побачити більше 1000 раритетних автомобілів. Серед них є такі рідкісні і цікаві екземпляри, що познайомитися с ними приїжджають близько 200 тисяч палких прихильників автомобілів минулих днів з усього світу.

Італійська компаніюя цього року представила в Ессені п'ять унікальних автомобілів з Музею історії Alfa Romeo.

Alfa Romeo RL Targa Florio 1923 випуску пам'ятає першу перемогу Alfa Romeo на легендарній гонці Тарга Флоріо в Сицилії. Саме тоді на автомобілі вперше з’явився четирехлістна зелена конюшина - Quadrifoglio Verde. Після перемоги конюшина стала символом спортивних успіхів Alfa Romeo. Музейний автомобіль має оригінальний двигун, який багато в чому і приніс перемогу в гонці в 1923 року - 6-циліндровий рядний силовий агрегат об'ємом 3154 куб.см потужністю 95 к.с., який розганяв автомобіль до 160 км/ч.

Другий експонат стенду - епічний Alfa Romeo P2 Gran Premio, випущений в далекому 1925 році. Це перший автомобіль Alfa Romeo з 8-циліндровим двигуном і перший, який виграв Чемпіонат світу 1925 під керуванням великого Бріллі-Пері. Перемоги Alfa Romeo P2 стали прелюдією до успіхів компанії на гоночних трасах у 30-х роках минулого сторіччя. Двигун об'ємом 1987 куб.см і потужністю 155 к.с. дозволяв досягати швидкість 225 км/ч. І це на початку минулого століття!

8C 2300 «Monza» (1931) - модель, яка може похвалитися 8-циліндровим двигуном з наддувом і компресором, розробленим Вітторіо Яно. Завдяки цьому автомобілю в першій половині 30-х років Alfa Romeo закріпила за собою славу лідера в технічних розробках, підтверджену успіхами в гонках Ле-Мана, Тарга Флоріо, Mille Miglia та багатьох інших. А свою першу перемогу 8C 2300 здобув на трасі Монца, назва якої навічно закріпилася в назві моделі. Саме на цьому автомобілі Таціо Нуволарі виграв Гран-прі Монако в 1932 році.

Також відвідувачі виставки в Ессені отримають унікальну можливість побачити одночасно дві модифікації Giulietta 1955 - седан і кабріолет.

Седан Giulietta 1955 року став родоначальником ери «сімейних седанів, що виграють гонки» та продавався під слоганом: «Спортивне водіння доступно кожному!».

А в жовтні того ж 1955 року настала черга Giulietta Spider. Дизайн неперевершеного Пінінфаріна забезпечив кабріолету міжнародний успіх. У Сполучених Штатах він заслужив похвали фахівців за "безперервність приголомшливої італійської традиції та смаку, що дозволяє відрізнити Alfa Romeo серед тисяч інших автомобілів". Представлена в Ессені Giulietta Spider Prototipo America - один з найкрасивіших автомобілів і справжній символ п'ятдесятих років ХХ століття!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію